365 днів до НУШ. Логіка і математика для дошкільнят + Каса цифр. Войцыщук Н. 4+ Л1005У

Артикул:
Л1005У
Производители
Ранок (Украина)
Наличие:
В наличии

60.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 46.80 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 42.60 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


365 днів до НУШ Логіка і математика для дошкільнят + Каса цифр Войцищук 4+ Л1005У. Тема 1. Лівий, правий. Великий, малий С.5 Усна лічба. 1-5, 5-1. Лічба ланцюжком. Полічи від 1 до 5. * А тепер у зворотному порядку-від 5 до 1. Зараз я почну лічити, а ти продовжиш. (Для груп: а далі кожен по черзі називатиме по одному числу.) Лівий, правий 1. Розмалюй круги ліворуч червоним кольором, а праворуч- зеленим. Полічи круги очима (не торкаючись пальцем) спочатку зліва, а потім справа. Порівняй, де більше кругів-праворуч чи ліворуч. (Однакова кількість.) Великий, малий 2. Розмалюй найбільшу кульку жовтим кольором, а найменшу -блакитним. 3. Розмалюй не великий і не маленький м'яч. Лічба на слух. Послухай вірш. 365 днів до НУШ Логіка і математика для дошкільнят + Каса цифр Войцищук 4+ Л1005У. Я читатиму, а ти викладай стільки лічильних паличок, скільки дітей іде в гості. (3) В гості йдуть: Мaрійка, Подружка-Надійка, з іграшками Ігнат. Скільки всіх малят? Послухай ще один вірш. Виклади стільки лічильних паличок, скільки синочків у гави. (4) Вeсела ворона вареники варить, а ворон-господар вареники хвалить, «варенички з сиром. Солодкі, смачненькі-злітайтеся, дітки, до столу швиденько!» Вечеряє дружно родина крилата, гдякують мамі

Малі воронята: Чубатий, Дзьобатий, Чорнявий, Гаркавий, То ж скільки синочків У нашої гави? (Мaрія Тарасич) * Скільки паличок ти виклав (виклала)? Полічи і познач 4. Скільки дзиг намальовано? 365 днів до НУШ Логіка і математика для дошкільнят + Каса цифр Войцищук 4+ Л1005У. Постав під малюнком стільки крапок, скільки дзиг. Полічи решту предметів і познач крапками їхню кількість.

Тема 2. Високий, низький Усна лічба 1-5, 5-1. Лічба ланцюжком * Полічи від 1 до 5, від 5 до 1. * А тепер ми з тобою по черзі називатимемо по одному числу. (Для груп: кожен по черзі...) Гра «Яке число пропустили» * Я лічитиму до 5 і навмисно пропущу якесь число. Ти уважно слухатимешi скажеш, яке число пропущене (потім те саме від 5 до 1). Добір протилежних понять Продовж речення. Слон великий, а мишка-(маленька);B кошеня маленьке, а кіт-... (великий) Дерево високе, а кущ-.. (низький); метелик літає низько, а літак.(високо) Встав слова, які підходять за змістом. Помідор менший, ніж (гарбуз, вишня, кавун)

П'ятиповерховий будинок. (Вищий.) 365 днів до НУШ Логіка і математика для дошкільнят + Каса цифр Войцищук 4+ Л1005У.

Формування навичок порівняння предметів 1. Порівняй дерева. Покажи найвище, найнижче дерево. Обведи не найвище і не найнижче дерево. Намалюй травичку під найвищим деревом, а хмаринку -над найнижчим. Гра-розминка «Дерева високі» Дерева високі-високі. (Підняти руки вгору.) Травичка низенька-низенька. (Присісти.) Вітер дерева колише-гойдає. (Рухи руками.) То вправо, то вліво нахиляє. (Нахили вправо,вліво.) То вгору, то вниз. (Рухи руками вгору, вниз.) 365 днів до НУШ Логіка і математика для дошкільнят + Каса цифр Войцищук 4+ Л1005У. Птахи летять-відлітають. (Помахати руками-«крильми».) А ми тихенько сідаємо. (Сicти.) 2. Познач малюнок, на якому квітка вища від гриба, так, як показано в зошиті. 3. Розмалюй кружечок біля малюнка, на якому береза нижча, ніж ялинка.

Тема 3. Довгий, короткий С. 7 Усна лічба * Усна лічба 1-10, 2-6, 3-7. Добір протилежних понять. Продовж речення. Дерево високе, а кущ- (низький) У жирафи шия довга, а у слона-(коротка) Якщо 1ван вищий за Сергія, то Сергій . (нижчий) Якщо стілець нижчий за стіл, то стіл . (вищий) Формування навичок порівняння предметів.1. Порівняй, що довше: штани чи шорти. Те, що довше, обведи. 365 днів до НУШ Логіка і математика для дошкільнят + Каса цифр Войцищук 4+ Л1005У. 2. Які тварини намальовані? (Лисиця, заєць.) Розмалюй тварину, в якої довгий хвіст. Обведи зображення тварини, у якої довгі вуха. А який хвіст у ведмедика? (Коpоткий.) 3. Замалюй кружечок біля малюнка, на якому пензлик довший, ніж олівець. Поpівняй довжину пензлика й олівця на інших малюнках. Поясни. 4. Подивись на нитки, що йдуть від клубків. Порівняй їхні довжини. Біля найкоротшої намальована одна крапка. Постав дві крапки біля наступної за довжиною, а три-біля найдовшої. Підготовка руки до письма 5. Домалюй крапки. Наведи лінії. Тема 4. Вузький, широкийС. 8 Усна лічба. Лічба очима * Спробуй полічити предмети, не торкаючись їх (наприклад, книжки на полиці, вазони на nідвіконні, олівці на столі тощо). 365 днів до НУШ Логіка і математика для дошкільнят + Каса цифр Войцищук 4+ Л1005У.

Гра «Оплески» Я показуватиму предмети (олівці), а ти будеш

плескати в долоні стільки разів, скільки предметів побачиш. Формування навичок лічби 1. Як назвати одним словом намальовані предмети? (Овочі.) Постав у кружечках під малюнками стільки крапок, скільки овочів зображено. Найбільшу кількість овочів обведи, а найменшу-розмалюй. Формування навичок порівняння предметів 2. Порівняй дошки на парканах. На якому з них дошки ширші? Паркан, зроблений із ширших дощок, розмалюй зеленим кольором, а з вужчих-синім. 365 днів до НУШ Логіка і математика для дошкільнят + Каса цифр Войцищук 4+ Л1005У. Полічи, скільки зайчиків заховалося за кожним парканом. Як ти здогадався (здогадалася)? Постав у клітинках відповідну кількість крапок. 3. Порівняй рушники. Чим вони схожі і чим відрізняються? Намалюй на них будь-який візерунок. Гра «Хто най..?» * Я називатиму звірів, а ти казатимеш, хто серед них найбільший: лисиця, вовк, їжак, ведмідь; (ведмідь) найвищий: олень, жирафа, слон, носоріг; (жираф) найнижчий: заєць, олень, лев, миша. (миша)

Підготовка руки до письма 4. Наведи лінії. Тема 5. Товстий, тонкий

Усна лічба. Полічи від 1 до 10, від 10 до 1.

Добір протилежних понять. * Скажи навпаки: маленький-.. короткий - вузький - … (великий) (довгий) (широкий)літо-(зима) ніч- (день) ліворуч - (праворуч) земля - .. (небо) низький- .. (високий)

Формування навичок лічби 1. Полічи предмети праворуч. Намалюй стільки па- личок, скільки предметів. Формування навичок порівняння предметів 2. Порівняй дерева. Яке найтонше? Намалюй біля нього гриб. Покажи найтовще дерево. Намалюй під ним траву. Що ти скажеш про дерево, на якому сидить білка? (Не найтовще і не найтонше.) 3. Розмалюй тонкі олівці блакитним кольором. На товстих наведи лінії. 

Загадки

Гарне дерево, міцне. Листя різьблене, рясне. А на гілочках крилатих Буде жолудів багато. (Дуб) Біла в цяточках кора і тоненькі віти. Що за дерево таке? Відгадайте, діти. (Береза)

Купити 365 днів до НУШ Логіка і математика для дошкільнят + Каса цифр Войцищук 4+ Л1005У ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Литера

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Войцыщук Н.А.
Возраст детей от, лет
4 года;5 лет;6 лет
Количество страниц
48
Переплет
Мягкий
Разде
Книги-тренажеры
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
200x260 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0