365 днів до НУШ. Веселі пальчики. Зошит для підготовки руки дитини до письма. Цимбалару А Л1001У

Артикул:
Л1001У
Производители
Ранок (Украина)
Наличие:
В наличии

60.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 46.80 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 42.60 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


365 днів до НУШ Веселі пальчики Зошит для підготовки руки дитини до письма Цимбалару Онопрієнко Л1001У. Поради для тих, хто хоче допомогти дитині підготувати руку до письма. Кілька кроків до гарного письма. Крок перший. Навчіть дитину сидіти за робочим столом прямо (відстань від очей до зошита має становити 30 см —довжині руки від ліктя до пальців); не спиратися грудьми на стіл (відстань між краєм стола і тілом дитини має дорівнювати ширині долоні); тримати ноги на підлозі під кутом 45°. Світло на зошит має падати зліва (для дітей, які пишуть лівою рукою, -справа). Крок другий. Навчіть дитину правильно розташовувати зошит -з невеликим нахилом уліво (для дітей, які пишуть лівою рукою, вправо). Крок третій. 365 днів до НУШ Веселі пальчики Зошит для підготовки руки дитини до письма Цимбалару Онопрієнко Л1001У. Навчіть дитину правильно тримати олівець вказівним) на відстані 2-2,5 см від кінчика. Під час письма олівець спрямовувати на праве (ліве) плече. Дитина має писати тією рукою, якою їй зручно. Допоможіть дитині виконати запропоновані в зошиті завдання за рубриками: «Пальчикова гімнастика» вправи можна виконувати як по одній, такі по 2-3 в комплексі. «Весела мотузочка» просторової уяви: діти викладають на столі мотузкою завдовжки 80 см контур, який бачать на зразку в зошиті. «Зоровий диктант» «Секретні матеріали». 365 днів до НУШ Веселі пальчики Зошит для підготовки руки дитини до письма Цимбалару Онопрієнко Л1001У. Запам'ятати зображене ліворуч, накрити його долонею, повторити зображене з пам'яті. вправа сприяє розвитку — можна організувати як гру «Умілі ручки» Оброблення виробів з різних матеріалів у різних техніках. Сeрія завдань, пов'язаних із віднайденням і наведенням елементів писемних букв, -уведені з метою кращої адаптації дитини до шкільного навчання, попередження можливих труднощів під час письма. Усі вправи зошита можна виконувати частинами, у будь-якій послідовності та в кількості, що відповідає рівню розвитку дитини. 365 днів до НУШ Веселі пальчики Зошит для підготовки руки дитини до письма Цимбалару Онопрієнко Л1001У. Завдання передбачають диференційований підхід. Крім того, що вправи зошита покликані підготувати руку дитини до письма, вони спрямовані ще й на загальний розвиток дитини, на розвиток її уваги, пам'яті i мислення. Завдання з письма слід виконувати не довше 5-6 хвилин. Кожне завдання має закінчуватися вправами для відпочинку очей:

1) очі рухати:

a) вгору і вниз;

6) вправо і вліво;

в) по діагоналі у нижній кут і навпаки; — у лівий верхній, правий нижній кут

2) очі сильно заплющити и розплющити.

Кожну вправу повторити по 12-15 разів.Перевірка готовності руки дитини до

письма за допомого ю тесту (с. 46-47) Завдання 1. Дитина змальовує якомога точніше геометричні фігури. Показовими є четверта і п'ята фігури. 365 днів до НУШ Веселі пальчики Зошит для підготовки руки дитини до письма Цимбалару Онопрієнко Л1001У. Завдання 2. Дитина змальовує фігуру чоловічка. Завдання вважається виконаним добре, якщо малюнок відповідає зразку за величиною і наявністю yсіх частин тіла й обличчя. Завдання 3. Дитина проводить лінію від зображен- ня учнів до зображення школи. Рівень виконання вважається високим, якщо лінії не виходять за межі доріжки. Олівець можна відривати від паперу не більше трьох разів. Завдання 4. Дитина проводить вертикальні лінії від краплини до квітки. Виконання вважається успіш ним, якщо лініями утворено пари: краплина квітка. Завдання 5.365 днів до НУШ Веселі пальчики Зошит для підготовки руки дитини до письма Цимбалару Онопрієнко Л1001У.  Дитина копіює випадкові сполучення букв, з елементами яких вона познайомилася на сторінках зошита. На готовність руки дитини до письма вказує таке виконання, за якого кожну літеру можна прочитати, а весь запис має приблизно однаковий нахил (не більше 309). Якщо дитина не змогла успішно виконати якесь із завдань тесту, 1ї дрібні м'язи кисті руки недостатньо готові до шкільного навантаження, окомір і координація рухів руки недорозвинені. Більше уваги приділіть таким заняттям, як пальчикова гімнастика, перебирання дрібних предметів (камінці, гудзики, намистини, горошини тощо), ліплення, аплікація, оригамі, розмальовування, штрихування та ін. Незабаром дитина неодмінно порадує вас своїми досягненями. 

Купити 365 днів до НУШ Веселі пальчики Зошит для підготовки руки дитини до письма Цимбалару Онопрієнко Л1001У ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Литера

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Цимбалару А.;Онопрієнко О.
Возраст детей от, лет
4 года;5 лет;6 лет
Количество страниц
48
Переплет
Мягкий
Разде
Книги-тренажеры
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
200x260 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0