Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 1. Яковлєва Н. Ранок Д133007У

Артикул:
Д133007У
Производители
Ранок (Украина)
MPN:
222348
Наличие:
В наличии

40.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 31.20 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 28.40 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Альбом з аплікації та ліплення 4-го року життя Частина 1 Яковлєва Н. В Ранок має 20 тематичних занять, які будуть спонукати дитини до подальшої творчості та буде розвивати дитину у створенні аплікаційних картин. Перше завдання полягає у тому щоб зробити потрібну кількість однакових предметів, потім малюк повинен створити з них цілу картину. Усе треба робити акуратно та послідовно, що буде розвивати у малюка дрібну моторику та уявлення. Завдяки Альбому з аплікації та ліплення 4-го року життя частина 1 Яковлєва Н. В малюк реалізує свій творчий потенціал, що буде його спонукати витрачати свій час на більш захватним заняття як аплікація. Регулярні заняття навчать маленьких митців перетворювати плоске в об’ємне, удосконалювати свої твори. Аплікація допоможе дитині повірити в свої сили, надасть здатність керувати своїми діями, навчить втілювати сюжетно-ігровий задум. Також малюк познайомиться з поняттями тонкий чи товстий папір, багато чи мало, розвине точність зорового сприйняття та інше.

Купити Альбом з аплікації та ліплення 4-го року життя. Частина 1 Яковлєва Н. В Ранок ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.

Мета заняття: познайомити дітей з елементарними прийомами перетворення плоского на об’ємне, удосконалювати навички користування клеєм (або клейстером), формувати вміння розрізняти поняття “багато” і “мало”. Розвивати в дітей бажання втілювати сюжетно-ігровий задум, упевненість у своїх можливостях, здатність керувати своїми діями. Виховувати інтерес до образотворчого мистецтва. 

Обладнання: Фон №1 або № 2 (с.23, 24) на вибір дитини, 4 блакитні смужки (с.23), клей або клейстер, вологі і сухі тканинні серветки, клейонка, жорсткий пензлик для клею. Картки зі схематичними зображеннями дощику, сонечка, веселки. Репродукції картин художників на тему “Золота осінь”. 

Тематична ігротека Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 1. Яковлєва Н. В. Ранок Д133007У .

Педагог розповідає дітям історію: “Налетіла дощова хмара на дитячий майданчик”. Полив на малят дощик. ТА у хмарці дощу було мало. Засяяло сонечко, і на небі з’явилась барвиста веселка, - а потім просить дітей підняти картки або виконати пантомімічні дії у правильній послідовності.

  • Що було спочатку? (Діти піднімають картку з дощиком або барабанять пальчиками по столу).

  • Що сталося після дощику? (Діти піднімають картку з сонечком або плескають у долоні, піднявши руки вгору).

  • Кого розбудило сонечко? (Діти піднімають картку з веселкою або схрещують руки над головою).

Фізкультхвилинка: крапельки.

Темна хмара плине низько, (Колові рухи руками.) А із хмари дощик бризка. (Піднімання та опускання рук.) Спершу трошки, потім дуже! (Нахили тулуба.) пострибай через калюжу! (Стрибки на місці з присіданнями). 

Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 1. Яковлєва Н. В. Ранок Д133007У має мету ознайомлення дітей з папером, як художнім матеріалом, з його ознаками та властивостями, тонкий, кольоровий, білий, мнеться, згинається, рветься, приклеюється тощо. Формувати навички обривання паперу, приєднання однієї частини до іншої. Розвивати точність зорового сприйняття, просторове чуття, здатність до комбінування й перетворення. Виховувати любов до природи, бережне ставлення до всього живого. 

Педагог просить дітей викласти перед собою по три паперові кружечки. Далі він пропонує дітям виконати такі дії:

  1. покласти кружечки так, щоб білий був посередині.

  2. Перекласти їх, щоб посередині був жовтий. 

  3. Покласти по центру коричневий кружечок.

  4. Тепер жовтий і білий кружечки лежать по боках коричневого. Перекласти їх, щоб коричневий і жовтий були по краях.

Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 1. Яковлєва Н. В. Ранок Д133007У має мету навчити дітей створювати аплікаційну омпозицію з готових форм (листя) та акуратно наклеювати на світле тло. Закріплювати навички орієнтування на площині. Розширювати знання про навколишній світ, про осінні місяці, знайомити із деревами рідного краю, з формою їхнього листя. Розвивати уяву. 

Купити Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 1. Яковлєва Н. В. Ранок Д133007У ви завжди можете у нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Яковлєва Н.
Вид
Аппликации из бумаги
Возраст детей от, лет
4 года
Иллюстрации
Цветные
Количество страниц
48
Переплет
Мягкий
Программа ДНЗ
Дитина
Серия
Аплікація, Ліплення
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
145x200 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0