Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. Ранок Д133003У

Артикул:
Д133003У
Производители
Ранок (Украина)
MPN:
222346
Наличие:
В наличии

40.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 31.20 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 28.40 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. В. Ранок Д133003У має мету учити згинати прямокутник “книжечкою”, формувати навички оздоблення обмеженої площини. Розширювати знання дітей про свято 8 березня. Розвивати спостережливість, зорову пам’ять. Виховувати любов до близьких. 

Обладнання: фон №1 або №2 (с. 23, 24) на вибір дитини, фігура вісімки та кружечку для оздоблення (с. 23), клей, жорсткий пензлик для клею, вологі та сухі серветки, клейонка, фломастери або олівці (на вибір дитини) для оздоблення. Картки із зображенням різних предметів, літер, цифр і символів. 

Вісімки: Педагог пропонує дітям намалювати руками в повітрі фігури вісімки. Спочатку лівою і правою по черзі, потім - обома одночасно. 

Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. В. Ранок Д133003У має мету вчити дітей складати зображення з окремих частин, формувати навички обривання паперу, закріплювати вміння орієнтуватися у просторі, вправляти в наклеюванні готових форм (квітів) і доповнюванні самостійно підготовленими елементами (листиками), вдосконалювати навички володіння технікою клаптиковою аплікації. Знайомити із садовими деревами рідного краю, із сезонними змінами у природі. Розвивати абстрактне мислення, цікавість до занять з аплікації. Виховувати ініціативність, старанність, бережне ставлення. 

Підготовча робота: педагог показує дітям картинки із зображенням лісових і садових дерев. Діти думають коментувати кожну картину словами “Сад” або “Ліс”. Далі педагог просить дітей розповісти, що вони знають про це дерево. 

Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. В. Ранок Д133003У має мету формувати навички поділу цілого на частини в техніці обривної аплцікації і симетричного розташування на площині частин одна відносно іншої, удосконалювати вміння малювати візерунки на обмеженій площині. Розвивати відчуття простору, точність зорового сприйняття, здатність до комбінування. Розширювати знання дітей про космос.

Тематична ігротека: Сонце - Земля - ракета.

Педагог роздає дітям силуетні картинки, що зображують Сонце, Землю і ракету. Він називає кожен із об’єктів, а діти показують відповідні картинки. Потім педагог просить дітей зобразити за допомогою картинок, як ракета подорожує навколо Землі, летить до Сонця.

Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. В. Ранок Д133003У має мету вправляти у створенні сюжетної композиції з окремих частин: будинки, вікна, спалахи феєрверка, удосконалювати навички акуратного наклеювання готових форм. Експериментувати з різними матеріалами. Розвивати впевненість у собі та своїх силах, здатність до самореалізації у творчості. Виховувати охайність, бажання доводити роботу до кінця. 

Обладнання: обгортки від цукерок, фольга, жовті паперові квадрати, чорні паперові прямокутники різного розміру, великий аркуш цупкового паперу фіолетового кольору, клей, жорсткий пензлик для клею, вологі та сухі серветки. Картинки із зображенням феєрверку.

Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. В. Ранок Д133003У має мету удосконалювати вміння складати композицію з готових елементів і почергово наклеювати деталі. Розвивати окомір відчуття ритму. Продовжувати знайомити дітей з комахами. Виховувати бережне ставлення до комах.

Ігротека: Педагог показує дітям картинки із зображенням різних тварин. Коли діти побачать комах, плескають у долоні.

Розминка для рук: Комахи.

  1. Метелик, (Схрестити великі пальці й розставити долоньки).

  2. Павучок, (Схрестити великі пальці й розставити долоньки).

  3. Коник, (Пострибати двома пальцями по столу).

  4. Оса, (З’єднавши пальці крапелькою, покрутити кистями).

Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. В. Ранок Д133003У має мету вправляти у створені аплікаційної картинки: викладати готові форми (різні за кольором та формою) та акуратно наклеювати на кольорове тло. Домальовувати сюжет за своїм задумом. Розвивати образне мислення, творчу уяву. Вмховувати любов до природи. 

Купити Альбом з аплікації та ліплення 4 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. В. Ранок Д133003У ви завжди можете у нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Яковлєва Н.
Вид
Аппликации из бумаги
Возраст детей от, лет
4 года
Иллюстрации
Цветные
Количество страниц
48
Переплет
Мягкий
Программа ДНЗ
Дитина
Серия
Аплікація, Ліплення
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
145x200 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0