Альбом з аплікації та ліплення 6 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. Ранок Д133006У

Артикул:
Д133006У
Производители
Ранок (Украина)
EAN:
222350
Наличие:
В наличии

40.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 31.20 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 28.40 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Альбом з аплікації та ліплення 6 рік життя 2 частина Ранок Яковлева допоможе зосередити увагу дитини на дійсно корисному занятті. Заняття ліпленням допоможуть малюку максимально поліпшити свою моторику, адже необхідно регулярно розтягувати, заплющувати та приєднувати один до одного. При ліпленні дитина заспокоюється і зосереджується, роблячи різні форми розвивається образне та абстрактне мислення. При роботі 2 руками ліплення допомагає розвинути обидві півкулі мозку що позитивно позначиться на розвитку. Особливо активних дітей, які просто не сидять на місці, ліплення може заспокоїти нервову систему та покращити емоційний стан, це в свою чергу покращує сон і зменшує дратівливість. Регулярно створюючи свої творіння малюк вчиться дивитися на світ по іншому і шукати нові рішення.

Купити Альбом з аплікації та ліплення 6 рік життя 2 частина Ранок Яковлева ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.

Аплікація “Бурульки тануть” має мету удосконалювати навички вирізання за хвилятстими лініями, закріплювати вміння малювати і вирізати овальні форми (краплі). Формувати в дітей уявлення про зміну пір року, про весняні природні явища. Збагачувати словниковий запас. Виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища. 

Розминка для рук: Дві бурульки, дві сістрички (Стиснути руки в кулачки, випростати вказівні пальці, вказуючи напрямок “вгору”). Учепилися за дах. (Зачепити вказівні пальці). Довгоносні льодянчики (Випростати вказівні пальці, вказуючи напрямок ”вниз”). Весну стрільнути в сльозах (Постукотіти по столу).

Альбом з аплікації та ліплення 6 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. В. Ранок Д133006У має мету вправляти у симетричному вирізанні згорнутого вдвічі паперу, удосконалювати навички силуєтного вирізання за намальованим контуром. Поглиблювати знання дітей про свято Масниці. Залучити до створення прикрас для приміщень свята. Розвивати естетичний смак, пантомімічні здібності. Виховувати любов до близьких охайність і посидючість. 

Обладнання: Кольоровий папір, простий олівець, ножиці, посудина для обрізків. Картки із зображенням квітів, весняної та зимової природи.

Альбом з аплікації та ліплення 6 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. В. Ранок Д133006У має мету показати нові способи створення образів: розрізання та згинання середини згорнутого вдвічі паперу для створення об’єму. Вчити домальовувати деталі. Поглиблювати й розширювати знання дітей про космос. Розвивати фантазію, креативність. Прищеплювання любов до рідної планети. 

Тематична ігротека: Педагог називає іменики, а діти добирають до них прикметники і ставлять у відповідну форму. Наприклад: планета - зелена, рідна. Природа - різноманінта, неповторна, багата, прекрасна. Земляни - дружні, різні, розумні. 

Альбом з аплікації та ліплення 6 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. В. Ранок Д133006У має мету вдосконалювати навички силуетного вирізання за контуром для створення нового образу і знайомої форми. Закріплювати правила безпечного користування ножицями. Розширювати уявлення про роль фантазії в мистецтві. Плекати творчу ініціативу, самостійність. Виховувати почуття задоволення від виконаної роботи. 

Тематична ігротека: Діти стають у коло. Педагог роздає таблички, на яких намальовані різні космічні об’єкти і називає “роль” кожної дитини. Меркурій, астероїд, комета. Одна дитина виконує роль астронавта. Дорослий говорить: “Астронавт вирушає на Меркурій”.

Альбом з аплікації та ліплення 6 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. В. Ранок Д133006У має мету вдосконалювати вміння комбінувати засоби рельєфної та силуетної аплікації. Закріплювати навички роботи з серветками, передавання в аплікації виразність образу. Закріплювати знання дітей про тварин, формувати навички побудови складного речення. Розвивати логічне мислення. Виховувати любов до тварин.

Тематична ігротека: Діти з педагогом стають у коло. Педагог називає тварин, що живуть у південних регіонах Землі, а діти імітують їхні голоси й рухи. 

Купити Альбом з аплікації та ліплення 6 рік життя. Частина 2. Яковлєва Н. В. Ранок Д133006У ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Яковлєва Н.
Вид
Аппликации из бумаги
Возраст детей от, лет
6 лет
Иллюстрации
Цветные
Количество страниц
48
Переплет
Мягкий
Программа ДНЗ
Дитина
Серия
Аплікація, Ліплення
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
145x200 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0