Альбом з малювання 4 рік життя. Частина 1. Панасюк І. Ранок Д133001У

Артикул:
Д133001У
Производители
Ранок (Украина)
MPN:
233423
Наличие:
В наличии

45.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 35.10 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 31.95 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Альбом з малювання 4 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133001У — містить 20 інтегрованих занять, розроблених відповідно до вимог новітньої програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».

Має мету викликати цікавість дітей до малювання, ознайомити з методом малювання долонькою. Розвивати формоутворювальні рухи руки, загальну та дрібну моторику, привчати дітей використовувати цілий аркуш, заповнюючи його простір. Виховувати самостійність, охайність, здатність до естетичного освоєння дійсності. 

Обладнання: Білі аркуші паперу, фарби 2-3 кольорів (на вибір дитини), шаблони-паспарту - додатки до заняття №2, клейонка або великий аркуш паперу, серветки, ганчірочка. Фартушок або балахон художника. 

Музичний супровід: Пісня “Осінь на порозі” (муз. Б. Фільц, сл. Г.Бойко) з CD-додатка до хрестоматії “Художнє слово у житті дитини”. Ранній дошкільний вік.

Альбом з малювання 4 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133001У має мету вчити дітей малювати пальчиком або ватною паличкою. Удосконалювати навички зображення на площині крапок, їх ритмічного чергування. Розвивати мовлення, дрібну та загальну моторику. Виховувати любов та турботливе ставлення до усього живого на Землі.

Обладнання: Фарба чорного кольору (або на вибір дитини), ватні палички. Додатки до заняття №3. Фартушок або балахон художника. 

На прогулянці треба знайти и розглядати жучка під час прогулянки. 

Сонечко-жучок: Сонечко червоне, сонечко жучок, полети з долоні в небо до хмарок. Відчини віконечко - хай всміхнеться сонечко до усіх діток.    

Альбом з малювання 4 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133001У має мету учити дітей малювати плямки на тілі жирафа пальчиком або ватною паличкою, тримаючи її вертикально і ритмічно наносячи крапки. Створювати у дітей радісний настрій, розвивати фантазію, спонукати до охайного малювання. Виховувати самостійність, позитивне емоційне ставлення до гарних малюнків. 

Обладнання: Фарба (колір на вибір дитини), ватні палички, вологі серветки або ганчірочки для витирання рук. Додатки до заняття №4. Фартушок або балахон художника. 

Підготовча робота: Екскурсії з батьками до зоопарку, розглядання ілюстрацій із зображенням жирафів. 

Жираф: Дуже довга в нього шия і плямиста, мов змія. Нею він через паркан заглядаю, наче кран.

Альбом з малювання 4 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133001У має мету вправляти у малюванні крапок пальчиком або плиском пензля, наносячи ритмічні мазки. Розвивати емоційну та зорову чутливість, здатність радіти розмаїттю барв у навколишньому світі. Розвивати мовлення, дрібну та загальну моторику. 

Обладання: фарба червоного кольору, пензель №10, клейонка або великий аркуш паперу, вода для миття пензля, серветки. 

Перед заняттям на прогулянці роздивитися кущ калини. 

Художнє слово та пальчикова гімнастика:

  1. Вчора ще дзвеніли коси. В гаї на лужку (долоньки притулити одна до одної)

  2. Нині ж там стоїть вже осінь. В жовтім кожушку. (Розтулити долоньки)

  3. Я до неї у долину. Вибіг із воріт. (Бігати пальчиками по столу).

  4. Придивився: це ж калина в золоті стоїть (Сплеснути в долоні.)

Альбом з малювання 4 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133001У має мету учити дітей малювати клубочки, починаючи із середини. Заповнювати простір зображення, повторючи подібні дрібні форми. Розвивати дрібну та загальну моторику, зв’язне мовлення, естетичний смак, наполегливість у роботі. Знайомити із тваринним світом, виховувати добрі почуття до тварин.

Обладнання: Олівці, або воскова крейда, або фломастери. Додатки.

Підготовча робота: Читання оповідання Н. Забілі “Олівець-малювець”, розглядання овець у зоопарку чи в господарстві, на малюнках, перегляд м\ф про баранця.

Грамотій: Цілий день біля воріт, вчив баранчик алфавіт. Добре вимучив себе, та завчив луш букву: бееее.

 Альбом з малювання 4 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133001У має мету розвивати навички малювання олівцями, фломастерами. Вчити правильно тримати олівець, малювати прямі лінії зліва направо, згори вниз, перетинати їх, вчити розміщувати малюнок на смужці паперу. Розвивати відчуття гармонії кольорів. Фломастери або олівці за бажанням дитини. 

Додаткове завдання для встигайликів треба домалювати різнокольорові смужки на рушничку. 


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Панасюк І.
Вид
Раскраски и альбомы
Возраст детей от, лет
5 лет
Иллюстрации
Цветные
Количество страниц
64
Переплет
Мягкий
Программа ДНЗ
Дитина
Серия
Малювання
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
280x200 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0