Альбом з малювання 5 рік життя. Частина 1. Панасюк І. Ранок Д133009У

Артикул:
Д133009У
Производители
Ранок (Украина)
MPN:
233425
Наличие:
В наличии

45.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 35.10 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 31.95 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Альбом з малювання 5 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133009У збагачувати враження діяльності, супроводжуючи її поєтичним словом. Вчити малювати візерунок вертикальних та горизонтальних ліній, чергуючи їх за кольором. Закріплювати прийоми користування пензлем, уміння правильно тримати його, промивати та висушувати ганчірочкою.

Підготовча робота:розглядання картатих тканин, хустинок, серветок, рушників. Бесіда про правила особистої гігієни. 

До свята. Дуже гарно шиє бабуся!. Я від неї шити навчуся. Помережу ляльці кофтинку і собі пошию хустинку. Вийде гарний одяг до свята, не впізнають мама і тато.  

Альбом з малювання 5 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133009У розвивати здатність радіти розмаїттю барв. Знайомити з характерними особливостями будову дерева: стовбур, гілки товсті та тонкі, довгі та короткі. Вчити зображувати дерево з кроною, вправляти у штрихуванні олівцями. Виховувати любов до краси рідного краю. 

Обладнання: набір олівців або воскоквих, крейдочок, серветки, гачірочка. За потреби фломастери для увиразнення дрібних деталей. Додатки до заняття №3. Балахон художника. 

Підготовча робота: Розглядання фруктів, дерев із плодами під час прогулянки або малнках чи фото. Пісня “Наша Осінь” з CD-додатка до хрестоматії “Художнє слово у житті дитини”.

Альбом з малювання 5 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133009У розвивати чутливість до гармонії кольору. Вчити малювати декоративні квіти прийомом примочування. Розвивати дрібну моторику. Виховувати естетичний смак. Удосконалювати вміння уважно розглядати малюнки інших дітей, обирати кращі. 

Підготовча робота: розглядання квітів на прогулянці або букету у вазі. Перед заняттям доцільно провести гру - викладання квітів з паперових деталей, вирізаних дорослими (серединка, пелюстки, стебло, листя). 

Пальчикова гімнастика: Ой у нашому садку. Квіти гарні в квітинку! (Стискати та розитскати кулачки). На стеблах гойдаються. Мені посміхаються! (Виконувати рухи руками вліво вправо).

Альбом з малювання 5 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133009У має мету вправляти у малюванні штрихів заданого напрямку. Розвивати мовлення, дрібну та загальну моторику, інтерес до тварин. Виховувати повагу та дбайливе ставлення до усього живого на Землі. 

Обладнання: Вугільний або чорний м’який олівець. Додатки до заняття №5. Розглядання ілюстрацій до казок, про їжачка, фото, іграшок їжачків. 

Пальчикова гімнастика: Скласти малюнок із паличок, промовляючи віршик: Їжачок, їжачок, піджачок із голочок! Не торкайся піджачка, він колючий в їжачка!

Альбом з малювання 5 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133009У має мету розвивати вправляти у малюванні овалів та округлих форм безперервним та симетричним способами, розміщенні об’єктів один біля одного та по всій площині. Вчитися експерементувати з фарбами, одержувати нові відтінки шляхом їх змішування. Розвивати окомір, координацію рухів. 

Оладнання: Круглий пензель №6, фарби жовтого, червоного та зеленого  кольорів, вода для миття пензля, серветки, ганчірочка, додатки. 

Заячі рукавиці: Є у заячій світлиці, теплі гарні рукавиці (Потирати руки). Коли мерзнуть пальці, йдіть у ліс до зайця (Пальцями “ходити” по столу). Не забудьте моркву взяти,-зайченят почастувати (Стискати-розтискати).

Альбом з малювання 5 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133009У має мету вчити дітей малювати дугу, нахиляючи пензель. Закріплювати уявлення про кольори веселки та вміння отримувати додаткові кольори шляхом змішуваня трьох основних. Вчити розрізняти поняття “ціле” та “частини”. Розвивати творчі здібності, зорову пам’ять, образне мислення, увагу, спостережливість. 

Підготовча робота: читання твору М. Стеблини “Як дядько небо виправ”, бесіда про явища природи, перегляд м/ф “Веселка”, малювання дуг, кругів, кілець. 

Купити Альбом з малювання 5 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133009У ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Панасюк І.
Вид
Раскраски и альбомы
Возраст детей от, лет
5 лет
Иллюстрации
Цветные
Количество страниц
64
Переплет
Мягкий
Программа ДНЗ
Дитина
Серия
Малювання
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
280x200 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0