Альбом з малювання 6 рік життя. Частина 1. Панасюк І. Ранок Д133011У

Артикул:
Д133011У
Производители
Ранок (Украина)
MPN:
233427
Наличие:
В наличии

70.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 55.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 50.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Альбом з малювання 6 рік життя 1 частина від автора Панасюк підійде для дітей старшого дошкільного віку. Малювання є важливим процесом для дитини, багато дорослих недооцінюють значення малювання для розвитку дитини. Кожний малюк с самого дитинства бере у руки крейди й олівці та намагається щось намалювати. Ось для цього і був створений Альбом з малювання 6 рік життя 1 частина Панасюк який навчить дитину:

  • Самостійно використовувати здобуті навички малювання.

  • Малювати за уявленням чи по задуму, та розвивати пам’ять, самостійність, охайність.

  • Оцінювати роботи своїх однокласників.

  • Жанру пейзаж, та зображувати дерева за спеціальною технікою, передавати у творі настрій осінньої природи.

  • Натюрморту, який дитина буде малюватися з натури.

Альбом з малювання 6 рік життя 1 частина Панасюк допоможе малюку здобути свій художній талант, що сприятиме розвитку гармонічної лічності. Художні заняття мають розвивати дрібну моторику, координацію, пам’ять, стимулювати мову, мозок, зиркову та рухову пам’ять. Зміцнювати зв'язок між півкулями головного мозку, що буде сприяти розвитку уяви та просторового інтелекту.

Купити Альбом з малювання 6 рік життя 1 частина Панасюк ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.

Осінній пейзаж має мету знайомити дітей з жанром мистецтва - пейзажем. Вчити зображувати дерева за допомогою техніки друкування опалими листочками, на які нанесена фарба зі сторони прожилок. Передавати настрій осінньої природи. Вправляти у створенні художніх образів із використання відомих прийомів. Розвивати творчу ініціативу, спонукати до експериментування з матеріалами, інструментами. 

Підготовча робота: Розглядання під час прогулянки осінніх дерев, збирання опалого листя. Бесіда про те, як барви осінньої природи впливають на наш  настрій. На цьому занятті доцільним є використання техніки друкування фарбою різних кольорів зі шматка паперу.  

Альбом з малювання 6 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133011У має мету знайомити дітей з жанром живопису - натюрмортом. Вчити дітей малювати натюрморт з натури. Малювати контур листя та робити заливку двома-трьома фарбами. Заохочувати  проводити досліди з отримання різних кольорів ті їхніх відтінків. Вправляти у малюванні хвилястих, ламаних ліній олівцем. Розвивати дрібну моторику, викликати цікавість до творчої роботи, любов до природи. 

Підготовча робота: Збирання опалих листочків під час прогулянки, розглядання репродукцій натюрмортів, перегляд м/ф “Осінні кораблі”. На цьому занятті дітям доцільно запропонувати малювати контури листя клена, обводячи власну долоньку. 

Альбом з малювання 6 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133011У має мету знайомити дітей з декоративно-ужитковим жанром живопису. Вправляти в техніці відтворення різних ліній, мазків. Розвивати уяву, заохочувати до дослідницької діяльності. 

 Обладнання: Фарби на вибір дитини, пензель №6-8, вода для миття пензля, ватні палички, серветки, ганчірочки. Додатки до заняття №4. Фартушок або балахон художника. 

Підготовча робота: Розглядання зразків декоративно-ужиткового мистецтва. Бесіда за темою. Вправи з малювання елементів розпису. 

Альбом з малювання 6 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133011У має мету знайомити дітей із анімалістичним жанром. Вправляти у малюванні за загальною схемою з урахуванням особливостей зображуваного об’єкта. Розвивати пам’ять, уважність, творче мислення. 

Підготовча робота: Розглядання іграшкового кошеняти, малюнків та фото кошенят. Виконання аплікації за темою. 

Вистава пальчикового театру: Ходить кішка тишком-нишком. Бо у нірці - сіра мишка. Мишка ходить тишком-нишком, бо почує хитра кішка.

Альбом з малювання 6 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133011У має мету продовжувати долучати дітей до джерел народної культури, ознайомлювати з народним декоративно-прикладним мистецтвом. Вчити малювати лінії різної товщини одним пензлем, симетрично розташовувати візерунок. Розвивати творчу ініціативу. Виховувати самостійність, охайність. 

Підготовча робота: Організація виставки рушників. Розглядання візерунків на них. Бесіди за темою.

Купи Альбом з малювання 6 рік життя. Частина 1. Панасюк І. С. Ранок Д133011У ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Панасюк І.
Вид
Раскраски и альбомы
Возраст детей от, лет
6 лет
Иллюстрации
Цветные
Количество страниц
64
Переплет
Мягкий
Программа ДНЗ
Дитина
Серия
Малювання
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
280x200 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0