Альбом з малювання 6 рік життя. Частина 2. Панасюк І. Ранок Д133012У

Артикул:
Д133012У
Производители
Ранок (Украина)
MPN:
233428
Наличие:
В наличии

60.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 47.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 43.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Альбом з малювання 6 рік життя 2 частина Панасюк (Ранок) навчить малюка досягати своїх цілей та формувати результативну діяльність. Малюк навчиться самовиражатися та проектувати свій психологічний стан на малюнки. Альбом з малювання 2 частина Панасюк (Ранок) містить 20 інтегрованих занять які були розроблені відповідно новітньої програми для дітей старшого дошкільного віку та охоплює:

  • Ознайомлення із жанром живопису - портретом, дотримання пропорцій.

  • Удосконалення вміння малювати за уявленням, передавати свої враження від свята на малюнок.

  • Самостійно вигадати зимовий пейзаж та зобразити його.

  • Навчити дітей створювати візерунок.

  • Створивши ескізи олівцем закріплювати вміння придумувати і передавати особливості образів.

Альбом з малювання 6 рік життя 2 частина Панасюк (Ранок) допоможе дитині займатися малюванням, яке буде заспокійливо впливати на психіку малюка. Це дуже корисно для дітей які схильні к капризам та депресіям. Заняттям малюванням будуть розвивати у дитини усидливість та дисциплінованість. Як найважливіше те, що малюк буде більш осмислювати навколишній світ, та розуміти що всі по своєму дивляться на речі.

Купити Альбом з малювання 6 рік життя 2 частина Панасюк (Ранок) ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.

Ясний зимовий день день має мету вчити зображувати зимовий пейзаж із простим сюжетом, вигаданим самостійно (діти, що ліплять зі снігу, катаються на санчатах, відкидають сніг лопатками тощо). Закріплювати уявлення про форму, розмір, колір, композицію. Розвивати фантазію, відчуття гармонії кольорів. Викликати зіцікавлення зимовими іграми на свіжому повітрі. 

Обладнання: Фарби на вибір дитини, пензель №6-10, вода для миття пензля, ганчірочки, серветки.

Підготовча робота:Бесіда в групі або під час прогулянки про зимові ігри, розглядання фотографії, репродукцій картин зимової тематики. 

Альбом з малювання 6 рік життя. Частина 2. Панасюк І. С. Ранок Д133012У має мету вчити дітей створювати візерунок у межах круга, розміщуючи елементи по краю та посередені. Вправляти в малюванні крапок, мазків, дуг, ліній усім плиском та кінчиком пензля. Розвивати логічне мислення, почуття ритму. Виховувати самостійність, посидючість. 

Підготовча робота: Розглядання будови сніжинок (малюнки, фото, тощо), ліплення їх із пластиліну або тіста. Проведення дослідів із кристалізації солі. 

Художнє слово: З неба падають сніжинки, на дерева, на будинки, на майдани, на садки, на ялинки на дубки. Закрутилися сніжинки, як веселі комашинки, наче зграї білих мух, як м’який холодний пух. Біле-біле все навколо. Ясне й чисте, як ніколи! Мов пухнаста ковдра, ліг скрізь на землю білий сніг. 

Альбом з малювання 6 рік життя. Частина 2. Панасюк І. С. Ранок Д133012У має мету закріплювати вміння придумувати і передавати особливості образів, створюючи ескізи олівцем. Розміщувати об’єкти на аркуші, одержувати потрібні кольори та їхні відтінки шляхом змішування фарб. Розвивати спостережливість, самостійність. Виховувати бережливе ставлення до природи. 

Підготовча робота: Перегляд м/ф “Снігур” за віршем А.Барто. Спостереження на прогулянці за птахами, розглядання їх зображень (малюнки, фото). Майстрвування разом із дорослим годівнички.

Альбом з малювання 6 рік життя. Частина 2. Панасюк І. С. Ранок Д133012У має мету знайомити із жанром живопису - портретом. Вчити створювати образ казкового героя за попереднім ескізом, дотримаючись пропорцій. Формувати вміння послідовно зображувати риси обличчя. Закріплювати навички змішування кольорів, малювання поверх зафарбованого , вимальовування дрібних деталей кінчиком пензля. Розвивати уяву, виховувати потяг до творчості.

Підготовча робота: Читання казки Х.К. Андерсона “Снігова королева” розглядання ілюстрацій до неї В.Єрко. Перегляд однойменного м/ф.

Купити Альбом з малювання 6 рік життя. Частина 2. Панасюк І. С. Ранок Д133012У ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Панасюк І.
Вид
Раскраски и альбомы
Возраст детей от, лет
6 лет
Иллюстрации
Цветные
Количество страниц
64
Переплет
Мягкий
Программа ДНЗ
Дитина
Серия
Малювання
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
280x200 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0