Балакучі малюки 3+. Робочий зошит для дітей 4-го року життя. Сапун Г. 76043

Артикул:
pip-76043
MPN:
102272
Наличие:
В наличии

30.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 27.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 24.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Балакучі малюки 3+ Робочий зошит для дітей 4-го року життя Сапун 76043 має такі завдання:
 • Покажи і назви кожен малюнок. Розкажи, яку форму має тсіл. Які частини має стілець? Покажи всі меблі, які мають ніжки. Розкажи, навіщо меблям ніжки. 
 • Покажи стілець, який має коліщатки. Розкажи, де зазвичай стоїть такий стілець. покажи і назви, куди можна скласти й повісити одяг. Диван і крісло це м’які меблі. Розмалюй їх. 
 • Покажи і назви приміщення квартири (передпокій, кухня, вітальня, дитяча кімната, спальня). Розкажи, які меблі стоять у кімнатах. Покажи, за яким столиком дитина може гратися, а за яким столом сім’я обідає. 
 • Покажи малюнки, де є однакові меблі. Розмалюй однакові меблі. Розкажи, хто може працювати за комп’ютером. У спальні комода намалюй м’ячик. 

Балакучі малюки 3+ Робочий зошит для дітей 4-го року життя Сапун 76043 має такі завдання:

 • Покажи і розкажи, що є на кухні. Розкажи, куди вмикають усі ці прилади, щоб вони працювали. Розкажи, для чого використовують пральну машину. Наклей червоні наліпки біля приладів, якими дітям не можна користуватися. Розкажи, чому не можна без дозволу дорослих відкривати холодильник. Послухай і відгадай загадки. 
 • Розкажи, що бабуся робить на кухні. Розкажи, хто прибирає в кімнаті. Що робить мама? Покажи, що з малюнків сторінки 4 є на малюнках сторінки 5. Покажи, що з малюнків сторінки 4 є на малюнках сторінки 5. Покажи на малюнках розетки. Обведи їх червоним олівцем.
 • Покажи і розкажи, у чому можна ходити в кімнаті. Замалюй кружечки жовтим кольором. Розкажи, у що потрібно вдягнутися і взутися, коли на вулиці холодно. Замалюй кружечки синім кольором. 

Балакучі малюки 3+ Робочий зошит для дітей 4-го року життя Сапун 76043 має такі завдання:

 • Покажи і скажи, що ти бачиш на малюнках. Замалюй кружечки біля одягу жовтим кольором. Покажи стрілочками, куди його потрібно скласти. 
 • Замалюй кружечки біля взуття синім кольором. Покажи стрілочками, куди його потрібно скласти. Обведи іграшки. Покажи стрілочками, куди їх потрібно скласти.
 • Тарасик збирається на прогулянку в зимову пору. покажи і скажи, що він взує. покажи і розкажи, який одяг використовує хлопчик. У якому порядку він одягатиметься? Покажи, що хлопчик одягне на руки, щоб не мерзнути. Назви та обведи предмети одягу, які в магазині продають лише парами. Розмалюй шарф і шапочку. Розкажи, на що їх одягають. Обведи зайвий для прогулянки взимку одяг. послухай і відгадай загадки. 

Балакучі малюки 3+ Робочий зошит для дітей 4-го року життя Сапун 76043 має такі завдання:

 • Домалюй рукавички і шкарпетки за зразком. 
 • Послухай вірші. Повторюй їх кілька разів і виконуй пальчикову гімнастику. 
 • Покажи дітей. Розкажи, скільки хлопчиків і скільки дівчаток. Де вони граються? Покажи і розкажи, які іграшки є на поличці. Розкажи, якими іграшками граються хлопчики, а якими дівчатка. Чи є в тебе такі іграшки? Знайди на великому малюнку ті іграшки, які зображені в рамочках. Покажи їх. Розкажи, які іграшка стоїть на поличці ліворуч від машинки, а яка праворуч. Розмалюй іграшку, яка тобі подобається. 
 • Замалюй іграшки, які можуть котитися бо мають колеса. Яку іграшку також котити, хоча вона без коліс? 
 • Замалюй усі пірамідки синім, а кульки жовтим. Полічи, скільки пірамідок, кубиків, кульок і прапорців на малюнку.

Купити Балакучі малюки 3+ Робочий зошит для дітей 4-го року життя Сапун 76043 ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Підручники та Посібники

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Сапун Г.
Возраст
Возраст детей от, лет
3 года;4 года;5 лет
Количество страниц
32
Серия
Рік за роком, крок за кроком
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
А4
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0