Буквар Читайлик. В. Федієнко. 4+ 80 стр. Стандартний формат. 978-966-429-123-8

Артикул:
978-966-429-123-8
Производители
Видавництво Школа
MPN:
93825
Наличие:
В наличии

77.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 62.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 55.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Буквар Читайлик Федієнко Стандартний формат 80 стр 978-966-429-123-8 м’яка обкладинка. Коли ми хочемо розповісти щось одне одному, ми розмовляємо. Для розмови люди вживають слова. Їх ми чуємо скрізь: удома, на вулиці, у транспорті тощо. Слова поєднуються у речення це зазвичай кілька слів, які виражають певну думку. Речення бувають розповідні (Надворі йде дощ), питальні (Як тебе звати?) та спонукальні (Стій струнко).

Роботу над кожною сторінкою починайте з ознайомлення з методичними рекомендаціями, поданими внизу сторінки. Стежте, щоб під час занять дитина не перевтомлювалась. На першому етапі дитині важко концентрувати увагу на навчальному процесі. Тому перші заняття мають тривати не більш ніє 5-7 хвилин. Потім їх тривалість можна поступово збільшувати. Кожне наступне заняття починайте з перевірки знань та навичок, набутих на попередньому занятті. Робити це слід у невимушеній, ігровій формі.

Буквар Читайлик Федієнко Стандартний формат 80 стр 978-966-429-123-8 м’яка обкладинка. Існують різні слова. Деякі з них називають певні предмети, наприклад: дзига, чашка, хліб. Інші слова називають дії, наприклад: спати, летіти, стрибати. Ще є слова, які називають ознаки наприклад: великий, червоний, смачний. Слова не можна відчути на дотик чи на смак, вони лише назви предметів, дій ознак. Проте слова можна почути або побачити (якщо їх написано буквами). Разом із дитиною доберіть приклади розповідних, питальних та спонукальних речень. Запропонуйте дитині визначити, які слова у наведених нижче реченнях є назвами предметів, а які назвами дій чи ознак. Червоне яблуко. Летить літак. Лежить цікава книга. Співає півень. Настінний годинник. Світить ласкаве сонечко.

Буквар Читайлик Федієнко Стандартний формат 80 стр 978-966-429-123-8 м’яка обкладинка. Слова, які ми вимовляємо, складаються зі звуків. Звуки бувають голосні (наприклад: А.О,У,И) та приголосні (наприклад: П,Д,С,Б). Голосні звуки утворюються за допомогою голосу і вимовляються без перешкод. Їх можна проспівати: ААА, ООО, УУУ. При вимові приголосних звуків на шляху голосу зустрічаються перешкоди (губи, зуби, язик тощо). На письмі: у книгах, газетах, оголошеннях звуки позначаються літерами (буквами). Буква це ніби портрет звука. Запам’ятай: звуки ми вимовляємо і чуємо, а букви пишемо,бачимо і читаємо. Для позначення кожного звука існує своя буква. Що довше слово, то більше в ньому звуків. Отже, щоб записати це слово, потрібно більше букв.

Буквар Читайлик Федієнко Стандартний формат 80 стр 978-966-429-123-8 м’яка обкладинка. Попросіть дитину проспівати слова мак, сир, око це допоможе їх зрозуміти різницю між голосними та приголосними звуками. Зверніть увагу на те, що деякі приголосні можна тягнути (наприклад, ж,с,р), але проспівати без перешкод можна тільки голосні звуки. Попросить дитину на слух визначити, яке зі слів кіт, вікно, телевізор є найдовшим, яке найкоротшим. Покажіть їй це на схему слів (кожна крапка позначає звук). Попередьте, що згодом ми писатимемо замість крапок літери, які вивчатимемо далі. Слова поділені на склади. У слові стільки складів, скільки в ньому голосних звуків. Наприклад, у словах дуб та дім один склад, у словах риба та сонце два склади, у словах сокира та барабан три. Поглянь, як відділено склади у схемах слів.

Купити Буквар Читайлик Федієнко Стандартний формат 80 стр 978-966-429-123-8 м’яка обкладинка ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Видавництво Школа

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Федієнко В.
Количество страниц
80
Серия
Буквар
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
140 x 200
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0