Буквар Читайлик. В. Федієнко. 4+ 96 стр. Стандартний формат. 978-966-429-487-1

Артикул:
978-966-429-487-1
Производители
Видавництво Школа
MPN:
93824
Наличие:
В наличии

135.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 108.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 96.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Буквар Читайлик Федієнко Стандартний формат 96 стр тверда обкладинка 978-966-429-487-1. Якщо переставити склади у деяких словах, можна утворити нові слова. Ось поглянь: банка-кабан. Нове слово такоє може утворитися зі зміною наголосу: за-мок. Читаючи дитині слова по складах, вимовляйте їх чітко та роздільно, щоб визначити, скільки складів має слово, запропонуйте дитині підняти кулачок до підборіддя. Скільки разів підборіддя натисне на кулачок під час вимовляння слова стільки й складів. Зверніть увагу дитини на рисочки над словами наголоси. кажіть їй, що у голосних звуків є ще одна цікава властивість. Один із них у слові вимовляється рисочкою. Промовляйте слова чітко й виразно, акцентуючи на наголошених голосних. Спробуйте змінювати наголос у словах, це допоможе, дитині зрозуміти, навіщо він потрібен. 

Буквар Читайлик Федієнко Стандартний формат 96 стр тверда обкладинка 978-966-429-487-1. Зверніть увагу малюка на те, що літери Аа вгорі надруковано червоним кольором. Так ми будемо друкувати літери, які на письмі позначають голосні звуки. Зверніть увагу дитини на те, що ми вивчаємо дві букви: велику і маленьку. Поясніть, що великі букви стоять на початку речень та імен. Згадайте, які звуки називиються голосними. Проспівайте з дитиною звук а. зверніть її увагу на те, як широко розкривається рот, коли ми вимовляємо цей звук. Запропонуйте дитині розглянути малюнки. З якої букви починаються назви намальованих предметів? Скільки букв а є в цих словах? Разом із дитиною розбийте слова на склади: аг-рус, ат-то-бус, а-на-нас. Визначте в них наголошені склади. Навчайте малюка читати букви, ведучі по рядку його вказівним пальчиком. Розкажіть, що букви у рядках завжди читають зліва направо. 

Буквар Читайлик Федієнко Стандартний формат 96 стр тверда обкладинка 978-966-429-487-1. Щоб дві палички не впали, ми їх третьою з’єднали. Відгадай загадки. Стали букви у рядок і побігли у садок. Хто у них за ватажка? Ну звичайно буква А. Дім по вулиці повзе. На работу всіх везе. Не на курячих ногах у гумових чобітках. Що це? Пам’ятайте, що дитині важко зосереджуватися протягом тривалого часу. Привчати її до навчального процесу треба поступово, потроху збільшуючи складність і тривалість занять. Наприкінці заняття прочитайте малюкові додатковий матеріал, загадайте загадки. Пам’ятайте: заняття завжди треба закінчувати на позитивних емоціях. Не забувайте хвалити вашого маленького трудівника за найменші успіхи. 

Буквар Читайлик Федієнко Стандартний формат 96 стр тверда обкладинка 978-966-429-487-1. Розкажіть дитині, що звук У також голосний, як і звук А. Зверніть увагу на те, як ми складаємо губи, коли вимовляємо звук, порівняйте з артикуляцією під час вимови звука А. Запитайте, що зображено на малюнках. Де стоїть звук у в назвах цих предметів? Чи є назвах інші знайомі звуки? Разом із малюком розбирайте слова на склади, визначте наголошені звуки. Знайдіть знайомі букви. Читаючи букви, пересувайт вказівний пальчик дитини по рядках (зліва на право) і по стовпчиках (згори вниз). Скажи, горобчику, чому ти так не любиш букву у? Погляньте, хлопчики й дівчатка: ця буква схожа на рогатку!

Купити Буквар Читайлик Федієнко Стандартний формат 96 стр тверда обкладинка 978-966-429-487-1 ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Видавництво Школа

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Федієнко В.
Количество страниц
96
Серия
Буквар
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
145 x 205.
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0