Буквар Читайлик. В. Федієнко. 4+ 96 стр. Великий формат. 978-966-429-002-6

Артикул:
978-966-429-002-6
Производители
Видавництво Школа
MPN:
93823
Наличие:
В наличии

265.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 231.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 217.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Буквар Читайлик Федієнко Великий формат 96 стр тверда обкладинка 978-966-429-002-6. У долині жив удав:? удааав, що все він знав. Удаав, що все умів. У траві хвостом вертів. У ріку лише дивився - удаав, що вже умився. Обміркуйте з дитиною характер та поведінку удава. Чи добре удавати з себе всезнайка? Чи не траплялися з нею подібні випадки, коли йшлося про вмивання? Зверніть увагу дитини на те, що всі рядки у цьому вірші починаються зі звука та букви у. Не забудьте похвалити малюка за старанність, покажіть йому, що він робить успіхи, просувається вперед. Зверніть увагу дитини, що під час вимови звука о губи складаються в кружечок більший, ніж під час вимови. Продовжуйте і надалі звертати уваги на артикуляцією під час вимови звуків. 

Буквар Читайлик Федієнко Великий формат 96 стр тверда обкладинка 978-966-429-002-6. Спитайте, що зображено на малюнках. Скільки звуків о у назвах цих предметів. Читайте з дитиною букви у рядках, пересуваючи її вказівний пальчик зліва направо. Згодом дитина повинна навчитися робити це без вашої допомоги. Починайте навчати малюка читати буквені сполучення. На цьому етапі важливо уникати читання сполучень по одній букві. Показавши пальцем (указкою, олівцем) на першу букву, слід безперервно тягнути її голосом, ведучі при цьому палець управо, аж поки не дістанешся до другої букви, а тоді відразу її вимовляти. Скажіть дитині: тягни першу букву, пока разом з равликом не дістанешся до другої, а тоді відразу вимовляй другу букву. Сполучення букв мають читатися разом! 

Буквар Читайлик Федієнко Великий формат 96 стр тверда обкладинка 978-966-429-002-6. Дивовижна буква ця - не початку, ні кінця. Буква о така кругла, хто не бачив подивись, наче сонце, наче бублик, мов обручик хоч котись. За Варварою Гринько. Оленя одне блукало. Оленя когось шукало. Оля Олю запитала: ну кого ж воно шукало? Оля Олі каже прямо: Оленя шукало маму! Попросіть дитину показати на малюнку букви о. Запропонуйте їй, роздивившись навколо, показати кілька предметів круглої форми, які нагадують букву о. Читайте вірші повільно, виділяючи голосом звук о. Під час читання пересувайте по рядках вказівний палець малюка, затримуючи його на буквах о. 

Буквар Читайлик Федієнко Великий формат 96 стр тверда обкладинка 978-966-429-002-6. Зверніть увагу дитини на те, що буква м вгорі синього кольору. Таким кольором ми будемо друкувати букви, які позначають приголосні звуки. Пригадайте, що ви знаєте про приголосні звуки. Чим вони відрізняються від голосних? Закриті склади (останній звук - приголосний) треба читати за схемою, засвоєноє на попередньому занятті: дитина тягне перший звук, пересуваючи палець доріжкою, і відразу називає другий. Уникайте побуквеного читання складів.  Будьте дуже уважні, переходячи до читання відкритих складів (останній звук - голосний). Неправильно говорити: м і у разом му. Треба казати : м, у - му. Слід уникати поширеної помилка, пов’язаної з роздільною вимовою звуків у складі. Поясніть малюкові, що в таких випадках спочатку вимовляється приголосний звук, а потім рот відразу розкривається для вимови голосного. 

Купити Буквар Читайлик Федієнко Великий формат 96 стр тверда обкладинка 978-966-429-002-6 ви завжди можете в нашому інтернет магазині.ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Видавництво Школа

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Федієнко В.
Количество страниц
96
Серия
Буквар
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
210 x 290
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0