Warning: SessionHandler::read(): open(/home/pa264458/.system/tmp/sess_idn7c59rfckdq3d8dh0fhrj770, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/pa264458/madcap.com.ua/www/system/library/session/native.php on line 17
Купити зошити видавництва Ранок для ДНЗ. Низькі ціни

Робочі зошити Ранок


Робочі зошити Ранок

Видавництво Ранок з давніх часів плідно працює на ринках України та інших стран. Тому купити зошити видавництва Ранок це 100% варіант того що вам дістануться якісні товари, над якими працювали високопрофесійні: коректори, дизайнери, художники, автори, редактори. Видавництво Ранок було засновано у місті Харків у 1997 році, с того самого часу їхня команда бере участь у кожній великій міжнародній та український виставці. Видавництво ранок випускає зошити для дошкільнят такі як :

  • Школа міркувань.

  • Кумон: учимося лічити, додавати, віднімати, розфарбовувати, клеїти.

  • Промінчики знань 3+, 4+, 5+.

  • Серія Перші прописи: пишемо в лінійку, клітинку, малюємо візерунки, малюємо штрихуємо.

  • Зошит майбутнього першокласника 1,2,3 частини.

  • Багаторазові прописи.

  • Альбом майбутнього першокласника.

  • Ігрові вправи: математика, письмо, мовлення, грамота, логіка, пам’ять, увага.

Ранок робочі зошити для днз це найкращий вибір для вихователів та батьків які займаються навчанням дітей у дома. Видавництво працює так щоб кожна дитина, від першої спроби навчання робила це у цікавій та ігровій формі. 

Купити зошити для дошкільнят видавництва Ранок по найнижчій ціні ви завжди зможете у нашому інтернет магазині. 

Видавництво Ранок зошити для дошкільнят мають такі завдання:

Художньо-естетичний розвиток: Заохочувати малюків до виконання вправ із хустинками під музику. Вправляти дітей у вмінні прикрашати хустинку крапками, створюючи квітку, розміщувати крапки по кутах, вчити виявляти цікавість до результатів своєї образотворчої діяльності, самостійно вибирати колір фарби. 

Мовленнєвий розвиток: Використовувати в мовленні займенники я, моє,збагачення словника: хлопчики, дівчатка, одягатися, умиватися, їсти, танцювати, дружити, хустинка. 

Креативний розвиток: Гра У садочок ми ходили (тематично оберігати знайомі дії).

Обладнання: гуаш червона, зелена, жовта, синя, пензлик, ганчірочка, вода, аркуш №14.

Видавництво Ранок зошити для дошкільнят мають такі завдання:

Гра Пройди, не торкнувшись брязкальця (удосконалювати вміння дітей зберігати рівновагу під час ходьби).

Емоційно-ціннісний розвиток: Гра Хто в дзеркалі? (формування цікавості до свого відображення в дзеркалі). Гра Пограймося з кішечкою (підтримувати гарний настрій у грі з клубочками). 

Пізнавальний розвиток: Бесіда З бабусею разом (турбота бабусі про онуків), показ малюнків Бабуся разом із онуками. Гра Клубочки (показати нитки, клубочки, розповісти, що в’яжуть з ниток). 

Художньо-естетичний розвиток: Вправляти малюків у вмінні орієнтуватися на аркуші паперу, малювати олівцем або фарбою (за вибором вихователя) клубочки коловими рухами різного кольору, відчувати задоволення від малювання. 

Видавництво Ранок зошити для дошкільнят мають такі завдання:

Мовленнєвий розвиток: Називати кольори ниток. Заохочувати до розповіді вірша до гри Клубочки. Збагачення словника: бабуся, нитки, клубочки, в’яже, в’язати. 

Креативний розвиток: Пальчикова гра Клубочки (залучати дітей до виконання простих дій під час пальчикової гри).

Обладнання: олівці або фарба (за вибором) червоного, синього, жовтого, зеленого кольорів, серветки, ганчірочка, вода, аркуш №15. Ой клубочки розкотились, ой клубочки розпустились. Ми клубочки намотаєм та й у кошик поскладаєм. Малювання пальчиком колечок у повітрі, пальці стиснуті в кулачки.

Купити робочі зошити для дошкільнят видавництва Ранок ви завжди можете у нашому інтернет магазині.


Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 15 из 177 (всего 12 страниц)
Warning: SessionHandler::write(): open(/home/pa264458/.system/tmp/sess_idn7c59rfckdq3d8dh0fhrj770, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/pa264458/madcap.com.ua/www/system/library/session/native.php on line 21