Робочі зошити Ранок

Робочі зошити Ранок

Видавництво Ранок з давніх часів плідно працює на ринках України та інших стран. Тому купити зошити видавництва Ранок це 100% варіант того що вам дістануться якісні товари, над якими працювали високопрофесійні: коректори, дизайнери, художники, автори, редактори. Видавництво Ранок було засновано у місті Харків у 1997 році, с того самого часу їхня команда бере участь у кожній великій міжнародній та український виставці. Видавництво ранок випускає зошити для дошкільнят такі як : Школа міркувань, Кумон: учимося лічити, додавати, віднімати, розфарбовувати, клеїти, Промінчики знань 3+, 4+, 5+, Серія Перші прописи: пишемо в лінійку, клітинку, малюємо візерунки, малюємо штрихуємо, Зошит майбутнього першокласника 1,2,3 частини, Багаторазові прописи, Альбом майбутнього першокласника, Ігрові вправи: математика, письмо, мовлення, грамота, логіка, пам’ять, увага,
Ранок робочі зошити для днз це найкращий вибір для вихователів та батьків які займаються навчанням дітей у дома. Видавництво працює так щоб кожна дитина, від першої спроби навчання робила це у цікавій та ігровій формі. Купити зошити для дошкільнят видавництва Ранок по найнижчій ціні ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.

Хочу обратить ваше внимание на такую серия детских тетрадей Кумон Ранок. Изобрели ее аж в 1954 году, тогда гражданин Японии Такеши захотел помочь своему сыну с освоением математики, так как он сам был японским математиком он ему не составило труда сделать задания. Суть их была в том чтобы ребенок занимался по 20 минут в день и каждый день задания были сложнее чем в предыдущий. Так и появились на свет детские тетради Kumon.

Японские тетради Кумон направлены на обучение малышей уже с 2х лет, занимаясь по ним малыш сможет научиться клеить, рисовать, вырезать, решать примеры и простые задачки. Главный принцип тетрадей Kumon заключается в постепенном увеличении нагрузки на ребенка, он даже не замечает как сам начинает больше выполнять, решать, вырезать. В нашем интернет магазине вы найдете такие детские тетради Кумон Ранок: відмінності, логіка, нумо вирізати, нумо клеїти, нумо малювати, нумо складати фігурки, просторове мислення, творчість, учимо англійськи рими, учимо англійську абетку, учимо цифри від 1 до 10, учимося клеїти пазли аплікації, учимося малювати олівцями, учимося розфарбовувати. В нашем интернет магазине вы всегда сможете найти по низкой цене тетради Кумон купить Украина.Показано с 1 по 24 из 55 (всего 3 страниц)
0