Робочі зошити Федієнко (Школа)


Робочі зошити Федієнко (Школа)

Міністерством освіти України було видано закон, в якому діти які наступного ріку йдуть в школу повинні знати необхідні ази, такі як букви, цифри, вміти писати і рахувати, а також читати. З іншого боку кожен з батьків бажає добра і успіхів своїй дитині, ось тут і приходять на допомогу зошити Федієнко. Розбираючись і розуміючи логіку дітей Василь Федієнко створив лінійку зошитів, які зможуть повною мірою підготувати дитину до школи і допомогти їй вийти на необхідний рівень. Головною ідеєю робочих зошитів Федієнко є те, що дитині повинно бути цікаво, вона має сприймати навчання як гру, тоді вона зможе найкращим чином розкривати свій потенціал.

У нашому інтернет магазині зошити Федієнко представлені в таких напрямках як:

• Математика і логіка

• Вчимось писати

• Книги для читання

• Вчимо англійську та німецьку

• Буквар «Читайка» та «Читайлик»

• Природознавство

• Естетика

На сьогоднішній день зошити Федієнко одні з найбільш грамотно складених, вони користуються попитом у всіх, включаючи викладачів. Для самих маленьких дітей, які ще не мають наміру йти до школи, є буквар «Читайлик», читаючи який дитина зможе яскраво і наочно представляти слова які він вимовляє вголос.

Зошит Федієнко «Цікава математика» в ігровій формі навчить дитину таким поняттям як мало, багато і стільки ж. Набагато цікавіше рахувати на прикладі тварин і різних фруктів. Завдання різної складності від простих до складних на прикладі картинок обов'язково сподобаються дітям.

Зошит Федієнко «Готуємо руку до письма» має найрізноманітніші завдання, не тільки ті в яких дитина вчиться писати букви і цифри. Тут важливо розробити дрібну моторику, привчити дитину тримати ручку в руці, йому буде важко і він буде вередувати тому вправи повинні бути цікавими.

Купити зошити Федієнко в Україні за низькою ціною можна в нашому інтернет магазині.


Сравнение товаров (0)Показано с 1 по 15 из 135 (всего 9 страниц)