Зошит з малювання, аплікації, творчості

Зошит з малювання, аплікації, творчості

 

Зошити з малювання Панасюк допоможуть вашому малюкові розвинути безліч корисних якостей про які ми поговоримо нижче. Спочатку як тільки малюк візьме в руки олівці він буде малювати всюди куди дотянуться його маленькі ручки. Звичайно нікому не хочеться щоб його будинок розмалював юний художник, тай заборонити малювання не рекомендується, дитині потрібно розвиватися, вам досить просто простежити за цим. Для дітей від 1 року яким ще складно тримати олівці повинні малювати батьки, вони будуть показувати дитині приклад і прививати любов до творчості. Для малюків постарше відмінно підходять альбоми з малювання Панасюк та зошити з малювання . Вони бувають молодшої, середньої та старшої групи для різних вікових груп.

Користь малювання для дитини може бути дуже великою — поліпшення дрібної моторики, зосередженість, спокій нервової системи, що особливо добре допомагає перед сном. Кожен зошит з малювання та альбом з малювання зможуть допомогти дитині в розвитку сприйняття, усидливості, мислення й мови.

Альбом з аплікації Панасюк та альбом з дитячої творчості теж значно допоможуть дитині в розвитку, майже всі вправи і завдання йдуть за спеціальними вимогами для розвитку дітей. Для кращого розвитку вашої дитини рекомендуємо вам придбати зошити з малювання та альбоми з малювання, а також зошит з аплікації Панасюк та альбом для дитячої творчості.

В нашому інтернет магазині ви знайдете:

  • Зошит з малювання молодша група 3-4 роки частина 1-2 + Шаблони Панасюк И.С

  • Зошит з малювання середня група 4-5 років частина 1-2 + Шаблони Панасюк И.С

  • Зошит з малювання старша група 5-6 років частина 1-2 + Шаблони Панасюк И.С

  • Альбом з малювання 4,5,6 рік життя частина 1-2 Панасюк И.С

  • Альбом з аплікації, ліплення 4,5,6 року життя Яковлєва 

  • Мій альбом для малювання 3,4,5,6 років Основа Альбом дошкільника

  • Мій альбом для аплікації 3,4,5,6 років Основа Альбом дошкільника

У нашому складному часі, наш інтернет магазин пропонує найкращі ціни в Україні. Для того щоб кожен малюк мав можливість розвивати свої творчі здібності. Серія альбомів “Малювання в дитячому садку та вдома” призвана принести дитині свято, розвиток, ознайомлення з навколишнім світом. Кожне заняття у садку це співпраця між дорослим і дитиною, тому треба пам’ятати про можливості кожного малюка.Показано с 1 по 24 из 62 (всего 3 страниц)
0