В корзине пусто!

Готуємо руку до письма 4-6 років. Високий рівень. Малятко (Федієнко, 978-966-429-452-9)

Готуємо руку до письма 4-6 років. Високий рівень. Малятко (Федієнко, 978-966-429-452-9)
На складе 28 28 грн
Производитель: Видавництво Школа
Доступность: На складе
Код товара: fom-978-966-429-452-9

Минимальная сумма заказа товара из разделов ДНЗ и Школа, Детская литература и ТМ Ранок (Украина) — 180 грн.

Готуємо руку письма має повний курс підготовки до школи. Цей зошит-шаблон ідеальний наступний крок для навчання дитини правильного письма. Від існуючих аналогів “Каліграфічні прописи” відрізняються великою кількістю вправ на обведення, штрихування, копіювання, розфарбування, а також використанням спеціального каліграфічного шаблона. Єдині в Україні прописи, розроблені з урахуванням психологічних та фізіологічних можливостей дітей цього віку, схвалені Міністерством Освіти і Науки України.

Головна ідея і мета цього зошита - саме підготувати малюка та його руку до оволодіння письмом за допомогою найсучасніших методик та комплексу спеціально підібраних вправ. Ці вправи допоможуть зміцнити ще слабкі в такому віці м’язи кисті і пальчиків малюка, нададуть їм злагодженість і скоординованості, розвинуть м’язову пам’ять руки. Для цього дитині пропонується різноманітні вправи на обведення та побудову різних фігур і графічних елементів, їх штрихування та розфарбування. У зошиті також наведено вправи з написання фрагментів букв - як друкованих, так и каліграфічних.

Для виконання вправ малюку знадобляться добре заточенний простий (м’який) та кольорові олівці, а також кулькова ручка.Ручкою можна користуватися, виконуючи завдання, що пов’язані із написанням графічних елементів та фрагментів букв, інші завдання краще виконувати олівцями.

ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Бренд Видавництво Школа
ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Автор Федієнко В.
Количество страниц 64
Программа ДНЗ Малятко
Язык Украинский
ГАБАРИТЫ
Размер 210 x 260

Написать отзыв

Рекомендуемые товары