Готуємо руку до письма 4-6 років. Високий рівень. Малятко (Федієнко, 978-966-429-452-9)

Производитель: Видавництво Школа
Код товара: fom-978-966-429-452-9
Доступность: На складе
Артикул: 978-966-429-452-9

  • 38.00 грн27.74 грн
Минимальная сумма заказа товара из разделов ДНЗ и Школа, Детская литература и ТМ Ранок (Украина) — 50 грн.

Готуємо руку до письма високий рівень Малятко 4-6 років має повний курс підготовки до школи. Цей зошит-шаблон ідеальний наступний крок для навчання дитини правильному письму. Від чинних аналогів “Каліграфічні прописи” він відрізняється великою кількістю вправ на обведення, штрихування, копіювання, розфарбування, а також використанням спеціального каліграфічного шаблона. Єдині в Україні прописи, розроблені з урахуванням психологічних та фізіологічних можливостей дітей цього віку, схвалені Міністерством Освіти і Науки України.

Готуємо руку до письма високий рівень — це зошит з яким треба працювати поступово, з кожною сторінкою завдання ускладнюються, тому слід переходити від сторінки до сторінки, також треба спочатку відпрацювати першу частину цього зошита. Дуже важливо щоб малюк вчився із позитивними емоціями, слабкі м’язи, низька координація, гнучкість, спритність можуть завадити навчанню. Для зацікавленості дитини у зошиті готуємо руку до письма Малятко використовуються сучасні методики та спеціальні ігрові вправи.

Наприклад:

  • Графічний диктант. Треба взяти зошит у клітинку, поставити крапку, а далі проводити лінію по правилах: 1 клітинка по діагоналі вправо та вниз, 2 вправо й далі. На протязі навчання графічний диктант у зошиті Готуємо руку до письма високий рівень тільки ускладнюється.
  • Багато вправ де треба заштрихувати великі малюнки, між ними є малі вправи із маленькими картинками, вони більш складні тому автори чергують їх.
  • Наприкінці зошита Готуємо руку до письма Малятко вже більше вправ які більш походять на прописи у зошиті, там використовуються великі та маленькі літери. Також ускладнюються і малюнки.

Наприкінці зошита малюк вже здобуде необхідні йому навички для письма, в нього будуть більш-менш розвинуті м’язи пальців, він буде краще розуміти де праворуч, ліворуч або унизу чи угорі. Малюк звикне та зможе користуватися зошитами у клітинку чи лінію, а головне в нього буде охайність, навички координації рухів, правильне користування письмовим обладнанням.

Купити Готуємо руку до письма високий рівень Малятко 4-6 років робочий зошит ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд Видавництво Школа

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор Федієнко В.
Количество страниц 64
Программа ДНЗ Малятко
Язык Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер 210 x 260
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

О производителе

Видавництво Школа

Видавництво Школа