Літо в дитячому садку. Старша група. Дидактичні матеріали. Ванжа С. 176 стр. 200x260 мм О134200У

Артикул:
О134200У
Производители
Ранок (Украина)
Наличие:
В наличии

55.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 45.10 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 41.25 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Літо в дитячому садку Старша група Дидактичні матеріали Ванжа О134200У. Чарівні обкладинки для книжок. Мета: закріпити знання дітей про геометричні фігури; учити створювати композиції та образи за уявою (за зразком) на задану тему; розвивати комбінаторні та конструктивні навички, фантазію, уяву. Обладнання: зразки дитячих книжок; обкладинки, прикрашені візерунками з геометричних фігур або чіткими малюнками; кольоровий картон (А-4) на кожну дитину (фон обкладинки); набори геометричних фігур для викладання. Хід гри Вихователь повідомляє, що бібліотекарю необхідно допомогти поновити старенькі дитячі книжки, в яких немає обкладинок. Літо в дитячому садку Старша група Дидактичні матеріали Ванжа О134200У. Діти разом із вихователем пригадують, що може бути зображено на обкладинці книжки. Вихователь звертае увагу, що свої роботи діти будуть виконувати за допомогою геометричних фігур. Кожній дитині вихователь пропонує «свою» книжку (добирае тему робіт індивідуально). У процеci роботи в разі потреби вихователь дозволяе користуватись малюнками-схемами для викладання силуетів людей, тварин тощо. Ланцюжок компліментів Мета: учити дітей казати одне одному компліменти; розвивати мовлення, мислення; виховувати дружелюбність, щирість. Xід гри. Літо в дитячому садку Старша група Дидактичні матеріали Ванжа О134200У.  Діти утворюють коло, беруться за руки. Спершу вихователь звертається до дитини, яку тримає за руку праворуч. Наприклад: «Тарасику, ти сьогодні такий увічливий!» Потім ця дитина звертається до того, кого тримає за руку праворуч. Якщо дитині важко дібрати потрібні слова, ій допомагають інші діти. Склади кольорові квіти. Мета: закріпити вміння дітей оцінювати вчинки, поведінку інших, пояснювати свій вибір (що добре, а що погано); розвивати аналітико-синтетичне мислення; виховувати морально-етичні якості. Обладнания: ілюстрації із зображеннями позитивних вчинків, наклеєні на картонки у вигляді пелюсток, зворотна сторона яких яскравого кольору; пелюстки з ілюстраціями негативних вчинків, зворотна сторона яких сірого або чорного кольору. Літо в дитячому садку Старша група Дидактичні матеріали Ванжа О134200У. 

Xід гри. Дітям показують два круги білого і жовтого кольору - це серединки квітів закріплені на фланелеграфі. Діти мають серед пелюсток обрати ілюстрації з гарними вчинками і прикріпити їх до серединки жовтого кольору, а до білої поділені на дві квітки, зняти їх і перевернути. Квітка добрих вчинків виявиться яскравого кольору, гарна, а поганих cipa, неприваблива. Мета: учити мімікою показувати різний емоційний стан людини; тренувати виразну міміку.

Xід гри. Вихователь повідомляє дітям, що рух м'язів обличчя, які передають внутрішній стан, називаються мімікою. Міміка зобразити за допомогою міміки задані емоції. Емоції демонструє одна дитина, решта дітей відгадують. Наприклад: гнів, злість, здивування, біль, страх, переживання, радість, спокій. важливий елемент спілкування. Літо в дитячому садку Старша група Дидактичні матеріали Ванжа О134200У. 

Добери колір до слова. Мета: розвивати в дітей уміння розрізняти емоційне забарвлення слів (добрі, ніжні, лагідні, пестливі, сердиті, злі); вправляти в умінні позначати кожне сказане слово відповідним кольором; розвивати позитивні емоції, бажання спілкуватися тільки добрими словами. Обладнання: лялька Розумничка, «чарівна» скринька, набір кольорових олівців або кружечки для кожної дитини, аркуші паперу. Xід гри. До дітей заходить лялька Розумничка з «чаpівною» скринькою, у якій містяться слова, які вона зібрала, спілкуючись із різними людьми, - слово, а діти мають намалювати це слово (дібрати до нього колір: жовтий і добрими, і злими. Розумничка називає добре, чорний — зле) та обгрунтувати свій вибір. Який казковий герой заховався? Мета: закріпити знання геометричних фігур;B розвивати логічне мислення, слуховий, зоровий, тактильний аналізатори. Обладнання: панно із зображеннями казкових героїв за геометричними фігурами, рукавички, в яких заховані pізні на дотик матеріали, співвідносні з казковими героями на панно (хутро — 3 мишкою, солома- з солом яним бичком тощо). Літо в дитячому садку Старша група Дидактичні матеріали Ванжа О134200У. 

Xід гри. Вихователь пропонує дітям відгадати героїв, які живуть у казковій країні. Для цього можна використовувати підказки. Геометричні фігури, за якими заховані герої, підкажуть колір та форму, що їх нагадують. За допомогою долоньки, що шукатиме підказку в рукавичці, ми дізнаємось, який герой на дотик. А ще на допомогу прийде загадка. (Вихователь загадує загадки і водночас демонструє геометричні фігури відповідного кольору, дає можливість визначити на дотик.)

Купити Літо в дитячому садку Старша група Дидактичні матеріали Ванжа О134200У ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Ванжа С.
Возраст детей от, лет
5 лет;6 лет;7 лет;8 лет;9 лет
Количество страниц
176
Переплет
Мягкий
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
200x260
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0