Літо в дитячому садку. Середня група. Дидактичні матеріали. Ванжа С. 144 стр. 200х250 мм О134198У

Артикул:
О134198У
Производители
Ранок (Украина)
Наличие:
В наличии

55.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 45.10 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 41.25 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Літо в дитячому садку Середня група Дидактичні матеріали Ванжа О134198У. План заняття. Iгровий момент. Вихователь розповідає дітям, що літо вступило в свої права, потім нагадує про те, що часто початок літа називають квітучою порою. Відгадування загадки. Вихователь читає загадку, діти відгадують. Вихователь цікавиться, які слова в загадці підказали дітям правильну відповідь. Психогімнастика «Кульбабки» (проводиться під музику). Вихователь веде розповідь, діти виконують рухи відповідно до змісту: «Уявіть, маленькі кульбабки. Теплі сонячні промені зігріли землю. зовсім маленькі росточки, слабкі, тендітні, беззахисні. Літо в дитячому садку Середня група Дидактичні матеріали Ванжа О134198У. Але ось пригріло сонечко, і росточки починають швидко рости. Ваші листочки підросли, стебло зміцніло, тягнеться до світла, до сонця. Як добре! Ось на стеблі з'явився маленький бутон. Він росте, бубнявіє. I нарешті розгортає пелюстки. Усі навколо побачили пухнасту жовту квітку, схожу на сонечко». Розглядання квітки на малюнку. Запитання: 3 яких частин складається ця рослина? Покажіть, де в неї листочки, стебло, квітка. Якого кольору її листки і стебло? Якого кольору квітка? Де вона росте?

Літо в дитячому садку Середня група Дидактичні матеріали Ванжа О134198У. Умій попросити. Наталя Володимирівна винесла на ігровий майданчик лаву. Христинка швиденько сіла, розклала посуд по всій лаві і оголосила:" Це моя квартира! Hікому не можна було ciсти навіть на краєчок. Це моя квартира! Я перша зайняла! Вихователька винесла ще одну лаву і поставила під старою вербоюю. Всі «безквартирні» пішли за нею. Почалася гра. Христинка залишилася сама. Трохи погралася, поклала ляльку в коляску і пішла дивитися, як сусіди живуть. А вони й уваги на неї не звертають. У кожного своє заняття: хто в магазин, хто на «роботу», хто борщ варить. Ходить Христинка з коляскою довкола дівчаток і бубонить: Ага, ви не хочете мене взяти до себе.— Не хочемо, відповідають. Літо в дитячому садку Середня група Дидактичні матеріали Ванжа О134198У. Чому вранці діти поспішають у дитячий садок? Тому що в дитсадку їх чекають товариші, Тому що разом з Bipою Iванівною вони підуть дивитися, як будують великий будинок, а потім, можливо, самі збудують такий самий. Тому що вчора до них у гості приходив моряк морські кораблі. I сьогодні, напевно, прийде чий-небудь тато або чия-небудь мама і теж розповесело разом бігати, гратися, розважатися. Оленчин тато i pозповідав про великі віств багато цікавого. Тому що Оля, Сашко, Сленка та інші діти будуть поливати квіти, годувати рибок і доглядати щиглика. Щиглик по клітці літає, чекає дітей. Треба йому клітку почистити, кормушку помити і зернят насипати.

Тому що Альошу ведмедик на конику зустрічати виїжджає, треба ведмедикові будинок з кубиків збудувати і конячку в стайню відвести. Тому що Віpa Іванівна цікаву казку розповість, принесе нові книжки з малюнками, дасть малювати кольоровими олівцями і нагадає веселу гру. Ось чому вранці діти поспішають у дитячий садок. Естафета «парами»  Діти стають парами, не тримаючись за руки, і біжать до кеглі, намагаючись не відставати . одне від одного. Перемагає та команда, чиї пари пробіжать швидше і не розпадуться. Літо в дитячому садку Середня група Дидактичні матеріали Ванжа О134198У. Естафета «Стрибки з обруча в обруч» Діти стрибають з обруча в обруч до прапорця, назад повертаються бігом. Перемагає команда, чи гравці першими виконають завдання. Естафета «Пролізь, не зачепивши обруч» Діти пролазять в обручі правим і лівим боком, добігають до прапорця і повертаються назад таким самим чином. Перемагає команда, чиї гравці першими виконують завдання. Ведуча. Любі друзі! Настав час підбити підсумки наших веселих змагань. Команда «Сміливці» і команда «Веселуни» показали добрі результати. Обидві команди були спритними і дружними. Отже, в наших змаганнях перемогла дружба. Давайте привітаємо наші команди оплесками і подаруємо на пам'ять ось такі медалі! Звучить урочиста музика. Ведуча проводить нагородження команд іграшковими медалями.

Купити Літо в дитячому садку Середня група Дидактичні матеріали Ванжа О134198У ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Ванжа С.
Количество страниц
144
Переплет
Мягкий
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
200х250
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0