Літо в дитячому садку. Молодша група. Дидактичні матеріали. Ванжа С. О134194У

Артикул:
О134194У
Производители
Ранок (Украина)
Наличие:
В наличии

55.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 45.10 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 41.25 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Літо в дитячому садку Молодша група Дидактичні матеріали Ванжа О134194У. У моему чарівному лісі росте зелена м'якенька травичка. (Діти спершу присідають, а потім повільно підводяться, показуючи, як росте травичка.) Над травичкою літають метелики. (Діти стають на носочки, рухаються по колу, змахуючи руками.) А ще в лісі ростуть квіти: червоні, сині, жовті. (Діти виконують імітаційні рухи, ніби збирають квіти.) Вони запашні та дуже гарні. (Діти вдають, ніби нюхають квіти.) Iх легенько гойдає вітерець-пустунець. (Діти піднімають руки та хитають ними.) Moi квіточки дуже люблять метеликів, адже вони легенько пурхають над ними. (Діти знову «літають».) У лісі ростуть високі, стрункі дерева. (Діти стають на носочки і тягнуть руки вгору.) Літо в дитячому садку Молодша група Дидактичні матеріали Ванжа О134194У. Ix також гойдає вітерець. (Діти хитають руками.) На деревах сидять пташки і співають гарних пісень. (Діти імітують рухи крилець птахів та щебетання.) А ось, дивіться, до нас летить бджілка. (Діти, повторюючи за вихователем, піднімають одну руку вгору, складають пальчики докупи, дзижчать спочатку високим голосом, потім поступово oпускають руки й знижують голос до низького і знову, піднімаючи руки, переходять до високого.) Росте, цвіте, зріє Мета: закріпити вміння дітей розрізняти за зовнішнім виглядом овочі та фрукти, називати їхні відмінності; формувати елементарні уявлення про овочі як городні культури та продукти людської праці; виховувати повагу до працівників. Літо в дитячому садку Молодша група Дидактичні матеріали Ванжа О134194У. Обладнання: вирізані з картону овочі та фрукти, макет дерева, макет городу. Хід гри. Вихователь пропонує дітям по черзі підійти до столу і взяти один овоч або фрукт, сказати його назву, визначити, де він росте, та відповідно покласти на макет городу або повісити на макет дерева. Наприклад: дитина бере яблуко і розповідає: «Це Потім підходить до макета дерева і вішає вирізаний фрукт на нього. яблуко, воно росте в саду на дереві». Знайди квітку Мета: закріпити знання дітей про весняні квіти та їхні назви; виховувати любов до природи. Обладнання: картки із зображеннями весняних квітів. Xiд гри Вихователь показує дітям картки із зображеннями весняних квітіві пропонує дітям знайти певну квітку. Діти знаходять її, повторюють за вихователем ії назву.

Літо в дитячому садку Молодша група Дидактичні матеріали Ванжа О134194У. Розглянь і полічи Мета: закріпити знання про будову різних видів рослин та їхні частини; вправляти в кількiсній лічбі; розвивати логічне мислення; виховувати любов до природи. Хід гри Діти уважно розглядають на малюнку (або в природі) дерево та виконують завдання, відповідаючи на запитання, пропоновані вихователем. Запитання: Скільки у дерева стовбурів? (Один.) Скільки дуже товстих гілок відходить від стовбура? (Діти лічать найтовщі гілки.) Літо в дитячому садку Молодша група Дидактичні матеріали Ванжа О134194У. Скільки у деревця невеличких гілочок? Ми можемо полічити їх? (Hі, адже таких гілочок дуже багато.) . Скільки листочків на кінчику гілочки, що я тримаю? (Діти лічать листочки і дають відповідь.). Які частини дерева ми не можемо побачити? Чому? (Це корінь, ми не бачимо його, тому що він у землі.) Як ви вважаєте, скільки коренів в одного дерева? (Один корінь, але дуже великий, розлогий.) Знайди квітку, яку я назву Мета: закріплювати вміння дітей визначати та називати квіти куточка природи. Обладнання: квіти з куточка природи. Вихователь підводить дітей до квітника, звертає на нього увагу і пропонує знайти квітку, яку він назве. Діти знаходять її, повторюють її назву.

Купити Літо в дитячому садку Молодша група Дидактичні матеріали Ванжа О134194У ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Ванжа С.
Количество страниц
128
Переплет
Мягкий
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
200х260 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0