Літо в дитячому садку. Молодша група. Розгорнутий календарний план. Ванжа С. О134193У

Артикул:
О134193У
Производители
Ранок (Украина)
Наличие:
В наличии

69.90 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 57.32 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 52.43 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Літо в дитячому садку Молодша група Розгорнутий календарний план Ванжа О134193У. Розглядання різнокольорових олівівців. Вихователь ставить запитання: «Де зберігаються олівці? Скільки їх у коробці?» Потім педагог розповідає про олівці: «В олівця дерев'яна сорочка, яка захищає кольоровий стрижень, щоб він не зламався під час малювання». Звертає увагу дітей на те, що «сорочка» в олівця такого самого кольору, як і стрижень; пояснює, що поводитися з олівцем слід обережно: під час малювання не натискати ним сильно на папір, щоб не зламати кінчик, не кидати на підлогу, щоб не розбити стрижень всередині. Літо в дитячому садку Молодша група Розгорнутий календарний план Ванжа О134193У. Мотивація до виконання роботи. Вихователь пропонує дітям: «Давайте розмалюємо іграшки». Підготовка до роботи. Діти разом із вихователем розглядають зображення іграшок. У кожної дитини зображена певна іграшка. Педагог ставить запитання: «Що в кого намальовано?» Діти називають іграшки. «Яким кольором можна розмалювати цю іграшку?» (Дiти називають кольори.) Самостійна робота. Дiти розмальовують контурні зображення іграшок. Вихователь стежить за тим, щоб діти правильно тримали олівці. Підсумок. Виставка малюнків «Улюблені іграшки».

Літо в дитячому садку Молодша група Розгорнутий календарний план Ванжа О134193У. Спостереження (огляд ігрового майданчика) Мета: формувати в дітей уявлення щодо ігрового майданчика на території дитячого садка; ознайомити дітей з назвами, елементами та призначенням ігрових споруд; розвивати інтерес до гри з піском. Діти підходять до пісочниці. Вихователь ставить запитання. Запитання: Що це? Що міститься в пісочниці? Чому пісок з піcочниці не висипасться? Які іграшки потрібні для гри з піском? Як ви гадаєте, чому після гри ми закриваємо пісочницю? Можна прочитати вірш А. Костецького «Пісочниця». Спостереження (огляд ігрового майданчика) Мета: формувати в дітей уявлення щодо ігрового майданчика на території дитячого садка; ознайомити дітей з назвами, елементами та призначенням ігрових споруд; розвивати інтерес до гри з піском. Діти підходять до пісочниці. Вихователь ставить запитання. Запитання: Що це? Що міститься в пісочниці? Чому пісок з піcочниці не висипасться? Які іграшки потрібні для гри з піском? Як ви гадаєте, чому після гри ми закриваємо пісочницю? Можна прочитати вірш А. Костецького «Пісочниця». 

Літо в дитячому садку Молодша група Розгорнутий календарний план Ванжа О134193У. Дидактичні ігри «Розкажемо Оленці про свою групу» Мета: учити дітей оріентуватися в приміщенні групи; розвивати зв'язне ж лення, активність, пам'ять; виховувати любов до своеї груши. «Гарні дітки в дитсадку»

Мета: продовжувати формувати в дітей уявлення про дитячий садок; розвити вміння орієнтуватися в ньому; виховувати комунікативні навички, ввічлвість, товариськість, учити вітатися та прощатисяз дорослимий одне з одним. Фізичні вправи на свіжому повітрі. Ходьба між двома довгими скакалками, покладеними паралельно одна одній. Котіння м'яча в парах. Iндивідуальна робота.

Літо в дитячому садку Молодша група Розгорнутий календарний план Ванжа О134193У. Творча гра «Чарівні візерунки на піску» Мета: учити дітей гратися з вологим піском; вправляти в умінні прикрашати квітник на вологому піску відбитками різних предметів. Обладнання: мокрий пісок, предмети pізної форми, серветки для витирання рук. Вихователь пропонує прикрасити рівну ділянку вологого піску відбитками різних предметів. Самостійна діяльність дітей (музична). Повторення пісні «Свято починається» (музика Л. Кім). Сюжетно-рольова гра « Влаштуємо ляльці кімнату в дитсадку» Мета: поглибити знання дітей про приміщення в груповій кімнаті; вчити бути ввічливими та в ігровій формі розповідати про приміщення. Вихователь моделює ігрову ситуацію «Лялька Оленка оселилася в дитсадку». Мовленнєва гра «Підкажи слово» Мета: підвести дітей до розуміння послідовності різних відрізків доби (ранок, день, вечір, ніч) та дій, які відбуваються в ці проміжки часу; розвивати уважність, пам'ять, логічне мислення.

Купити Літо в дитячому садку Молодша група Розгорнутий календарний план Ванжа О134193У ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Ванжа С.
Количество страниц
208
Переплет
Мягкий
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
200х260 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0