Математичні прописи. Синя графічна сітка. Федієнко В. 6+ 48 стр. Школа 978-966-429-560-1

Артикул:
978-966-429-560-1
Производители
Видавництво Школа
MPN:
93797
Наличие:
В наличии

49.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 39.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 35.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Зошит-шаблон Математичні прописи Федієнко для дошкільнят створено для майбутніх першокласників які бажають навчитися писати цифри до школи, також варто зазначити що цифри у цьому зошиті відповідають зразкам затвердженим рішенням Колегії Міністерства освіти і науки України.

У дошкільному віці поширена ситуація, коли батьки приділяють мало уваги написанню цифр, уся увага та старання йдуть на прописи букв та слів. Це безперечно вірно, але недолік написання цифр може викликати у дитини труднощі у розумінні основних математичних дій, тощо. Коли дитина не зможе на ряду зі всім класом вільно оперувати цифрами у зошиті чи в усних відповідях, може вкликати небажання вчитися та гальмування у навчанні математиці. Щоб цього не трапилось і був створений Зошит-шаблон Математичні прописи Федієнко. Відтепер коли дитина розвине графічні навички у написанні цифр їй буде цікавіше вивчати математику, легше запам’ятати цифри та вправи з ними.

У зошиті Математичні прописи Федієнко малюк буде розвивати графічні навички письма цифр та розв’язувати завдання, які будуть поступово ускладнюватися. Усі завдання розроблені на базі чинної навчальної програми, тому цей зошит буде у нагоді кожному дошколярику. Приклад завдань у зошиті Математичні прописи Федієнко:

  • Прописи цифр: великі та у клітинку.
  • Знайди та розфарбуй вазу в якій 0 квітів.
  • Склади за малюнками приклади на додавання. Запиши.
  • Полічи, скільки рибок пливе ліворуч, а скільки - праворуч. У який бік пливе більше рибок? Запиши відповідну нерівність.
  • Впиши пропущені числа у числовий ряд.
  • Напиши у порожніх клітинках відповідні числа.

Купити Математичні прописи Федієнко для дошкільнят зошит-шаблон ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.

Рекомендовано для індивідуальних і групових занять з дітьми віком від п'яти pокiв. Під час комплексної підготовки до школи пропонований зошит допоможе дитині, яка вже вміє зображувати «друковані» цифри та знаки, навчитися писати їх так, як цього вимагають шкільні стандарти. Звертаємо вашу увагу на цікаву особливість цього зошита: працюючи з ним, дитина має відчувати себе в ролі вчителя (чи його помічника). Математичні прописи Федієнко.Тобто саме дитина буде допомагати навчати лісових звірят (а не вчитися в них) правильно малювати цифри та знаки у клітинках, розповідати про правильний їх нахил тощо. Такий підхід, коли дитина сама навчає когось, а не виступає в ролі учня, неабияк зацікавлює та заохочує малечу. Ваша роль при цьому коригувати, наприклад: «Покажи звірятам, що одиниця має торкатися верхнього кутика клітинки і писати "ї краще, не відриваючи руки від паперу. Наприкінці зошита є сторінки для прописування цифр та знаків. Опрацьовуйте їх у міpy ознайомлення з матеріалом. Математичні прописи Федієнко. Стежте, щоб дитина правильно вживала числівники в реченнях чи словосполученнях, наприклад: одне яйце, два грибочки, перший у рядку тощо. Наприкінці зошита є стоpінки для прописування цифр та знаків, Опрацьовуйте їх по мірі проходження та ознайомлення з матеріалом.  Стежте, щоб дитина правильно вживала числівники в реченнях чи словосполученнях, наприклад: одне яйце, два грибочки, перший у рядку тощо. Математичні прописи Федієнко. Пам'ятайте, що під час формування в дитини технічних та графічних навичок письма найважливішим є не швидкість та кількість виконаного, а правильність і охайність. Саме тому слід основну увагу звертати на рівність та чіткість ліній, послідовність та напрям їх проведення в зошиті. Якщо дитина ще не досконало вписує числа у клітинки, не надто акцентуйте на цьому увагу, адже в цьому віці головне, щоб дитина намагалася робити це старанно, зображене нею було впізнаване, а навички письма ваш малюк обов’язково покращить у школі. Не забувайте робити розминку для м'язів рук та очей перед письмом, а під час письма стежити за правильною поставою.  Математичні прописи Федієнко. Для удосконалення графічних навичок радимо також попрацювати з іншими зошитами. Запобігайте перевтомленню дитини: краще працюйте часто, але не більш ніж 10-15 хвилин. Не женіться за швидким результатом! Успіх обов'язково прийде, якщо дитина відчуватиме вашу підтримку та буде впевненою в собі. Не порівнюйте успіхи вашої дитини з результатами інших дітей.  Закінчуйте заняття на позитиві. Обов'язково знайдіть, за що похвалити вашого маленького трудівника, відзначити всі його успіхи й досягнення! Купити Математичні прописи Федієнко ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Видавництво Школа

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Федієнко В.
Количество страниц
48
Серия
Прописи
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
210 x 165.
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0