Мовлення дитини від 4 років. Дивосвіт. Федієнко В. Школа 978-966-429-152-8

Артикул:
978-966-429-152-8
Производители
Видавництво Школа
MPN:
30792
Наличие:
В наличии

73.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 58.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 52.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Мовлення дитини від 4 років Дивосвіт Федієнко В. Школа 978-966-429-152-8 має такі завдання: 

 • Вивчи вірш на пам’ять. Моя Україна то мамина ласка, червона калина, бабусина казка. Це соняхи в цвіті, горобчиків зграя. Я кращої в світі країни не знаю.

 • Розглянь малюнки. Розкажи, кого на них зображено. Розфарбуй вбрання дівчинки та хлопчиків. Послухай віршики та дай відповіді на запитання. Як звати дівчинку та хлопчика у віршиках? Які українські імена ти знаєш? Як звати тебе та твоїх рідних? Як лагідно можна звернутися до тебе і твоїх рідних? 

 • Розглянь малюнки у прямокутниках рамочках. До яких вони казок? Згадай, які ще герої є у цих казках. З’єднай лінією героїв казок, які загубилися, з відповідною казкою за зразком.

 • Уяви, що на дитячий майданчик прийшла незнайома дівчинка. Познайомся з нею. Знайомлячись назви своє ім’я та прізвище. Розкажи про себе, виконуючи наведені нижче завдання (рухайся за стрілочками). 

 • Розфарбуй стільки кружечків, скільки тобі років. Назви зображені іграшки. Якими іграшками ти полюбляєш гратися? Які продукти зображено? Назви свої улюблені страви, напої фрукти, ягоди, солодощі. Що робить дівчинка? Назви свої улюблені справи, заняття. У які цікаві ігри ти запропонуєш погратися після знаймоства?

Мовлення дитини від 4 років Дивосвіт Федієнко В. Школа 978-966-429-152-8 має такі завдання: 

 • Поміркуй і скажи, в які ігри збираються грати діти. Розфарбуй малюнки. Послухай оповідання та дай відповіді на запитання.

 • Хіба так граються? Прийшли Сашко з Олексою до молодшої групи, підійшли до іграшок. А іграшок багато: ведмедики, зайчики, ляльки, іграшковий посуд і ліжечка для льльок. Є машини легкові, вантажні, пожежні, є коричневий ведмідь на білому коні. Все є в ляльковому куточку, всього багато. Олекса на все дивиться і не знає, яку іграшку взяти, в що погратися. А Сашко тільки якусь мить на все полгянув і доразу все захотів узяти. Підбіг він до лялькового куточка - ведмедика під пахву, зайчика в кишеньку. І ліжечко бере, і посуд бере, і собачку до себе тягне, все в одну купу скидає і каже: Не чіпайте, не беріть, я тут граюся. Стоять діти, на Віру Іванівну дивляться. Оце так хлопчик! ХІба так граються? Які іграшки побачили діти? Поміркуй і скажи, чо цікаво гратися так, як Сашко? Як треба поводитися, щоб у тебе було багато друзів і гратися було цікаво та весело?

 • З’єднай лініями однакові іграшкии одного розміру. Покажи й назви більші та менші іграшки. 

Мовлення дитини від 4 років Дивосвіт Федієнко В. Школа 978-966-429-152-8 має такі завдання: 

 • Розглянь малюнок та дай відповіді на запитання. Яку пору року зображено? Чому ти так гадаєш? Кого ти  бачиш на малюнку? Що роблять старші діти, мама з малюком? Як ти гадаєш, чому один хлопчик стоїть остронь від дітей? Який у нього натсрій? Як можна покращити його настрій? Кого із зображених на малюнку дітей можна назвати товаришами? Розкажи , з яким товаришуєш ти. Як ви ставитесь один до одного? У які ігри ти любиш грати на свіжому повітрі?

 • Послухай віршики та дай відповіді на запитання. Пісчниця. Кожному в пісочниці дуже гратись хочется, бо не просто в ній пісок: тісто в ній на пиріжок. Для фортеці цегла в ній, для машин гараж новий. Ось в чому в пісоцниці, всім нам гартись хочеться. Чому дітям хочется гратися у пісочниці? Що можна побудувати з піску? Чи завжди пісок добре ліпиться? Що можна зробити, якщо пісок надто сухий?

 • Трамвайчик. дзінь-дзелень! - біжить трамвайчик. У вагоні лис і зайчик, бегемотик, слоник, котик, песик, вовчик, чорний кротик. Не дивуйтесь! - каже зайчик. В зоопарк іде трамвайчик!

 • Дивлячись на малюнок, розкажи на очму їдуть звірята.

 • Куди їдуть звірята? Їто їду у трамвайчику? Хто їде поряд із бегемотиком? Із зайчиком, лисичкою? Хто їде у першому вагоні, а хто у другому?

Мовлення дитини від 4 років Дивосвіт Федієнко В. Школа 978-966-429-152-8 має такі завдання: 

 • Які звуки чи звукосполучення вимовляє людина в зображених нижче ситуаціях?

 • Свист вітру, гуркіт машин, голоси звірів усе це звуки. Усе, що ти вимовляєш також складається зі звуків, які утворюються за допомогою дихання, язика, зубів та губ. Отже, ми чуємо та вимовляємо звуки.

 • Розглянь малюнки. Назви зображених тварин. Які звуки вони видають?

 • Послухай казочку про веселий Язичок. Зроби вправи разом із ним. Жив собі у маленькому будиночку Язичок. ВРанці він прокидався, відчиняв дверцята свого будиночка і виглядав на вулицю та з усім вітався. Потім ЯЗичок прибирав у своєму будиночку: він витирав пил, підмітав, прибирав павутиння зі стелі. Коли будо вже скрізь чисто, язичок виходив на вулицю і катався на гойдалці. Веселий Язичок хотів усього навчитися. Він дуже любив повторювати звуки, які чув. 

 • Розглянь малюнки у рамці. Які звуки видає кожна з цих тварин? Покажи лініями за зразком, назви яких малюнків від рамкою починається такими самими звуками.

Купити Мовлення дитини від 4 років Дивосвіт Федієнко В. Школа 978-966-429-152-8 ви завжди можете в нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Видавництво Школа

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Федієнко В.;Уварова Т.
Количество страниц
64
Программа ДНЗ
Дивосвіт
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
210 x 260
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0