В корзине пусто!

Робочий зошит за програмою Впевнений старт - Я пізнаю світ людей та предметів ВС14

Робочий зошит за програмою Впевнений старт - Я пізнаю світ людей та предметів ВС14
Нет в наличии 30 30 грн
Производитель: Основа (Украина)
Доступность: Нет в наличии
Код товара: fom-ВС14

Минимальная сумма заказа товара из разделов ДНЗ и Школа, Детская литература и ТМ Ранок (Украина) — 400 грн.

Я пізнаю світ людей та предметів ВС14 створений для занять діточок п’яти-шести рочків у відповідності до Програм розвитку старших дошкільнят «Впевнений старт».

Запропоновані вправи у легкій та розважально-ігровій форму познайомлять вашу дитину з навколишнім світом, соціальним життям, а також без уваги не залишиться моторика ручок, уява, увага, пам’ять та різноманітні розумові дії, адже ваша дитина з легкістю зможе аналізувати, узагальнювати, класифікувати та порівнювати необхідне.

Робочий зошит для дошкільнят Впевнений старт Я пізнаю світ людей та предметів складається з 30 занять, у яких дитина ознайомиться з різними темами та поняттями, наприклад, харчування, батьківщина, сім’я, одяг, транспорт та багато іншого.

Деякі спрямовані на домальовування необхідних частин, або на визначення правильності дій за малюнком чи обрати потрібні речі, які потребуються у завданні.

Такий зошит, звичайно, рекомендується батька дітей дошкільного віку, але й неодмінно стане у пригоді вчителям, що готують дітей до початкової школи.

ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Бренд Видавництво Основа
ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Автор Шевцова О.А.
Количество страниц 63
Серия Впевнений старт
Язык Украинский
ГАБАРИТЫ
Размер 165 x 235 мм

Написать отзыв

Рекомендуемые товары