Робочий зошит за програмою Впевнений старт - Я пізнаю світ математики, 5–6 років ВС8

Производитель: Основа (Украина)
Код товара: ВСС003
Доступность: На складе
Артикул: ВСС003

  • 28.40 грн
Минимальная сумма заказа товара из разделов ДНЗ и Школа, Детская литература и ТМ Ранок (Украина) — 50 грн.

Робочий зошит Впевнений старт Я пізнаю світ математики підходить для дітей старшого дошкільного віку. Всі вправи складені за сучасними методиками педагогами практиками. Чим старше становиться малюк, тим більше він хоче пізнавати світ, його зацікавленість різними речами та справами не знає перешкод. Щоб дитина з охотою пізнавала світ математики у робочому зошиті використовуються ігрові вправи які пов’язані із повсякденною життєдіяльністю маленького працівника, також є багато ігрових вправ які допоможуть малюкові більше розуміти основні математичні розрахунки.

Робочий зошит Я пізнаю світ математики приклади завдань:

  • Для розвитку дрібної моторики та понять більше, менше застосовуються такі вправи як: розфарбуй перший круг олівцем зеленого кольору, останній синього, найбільший жовтого, найменший червоного кольору. Розфарбуй стежки олівцем, рівні доріжки розмалюй коричневим кольором, а хвилясті синім.

  • Розглянь малюнки. Чого є по чотири? Проведи пальчиком по написаній цифрі 4. Намалюй олівцем шлях сонечка. А тепер спробуй написати цифру 4 у клітинках.

  • Порівняй кількість дірок у шматочках сиру і постав знак більше чи менше.

При пізнаванні світу математики від малюка потребується багато розумових сил, треба абстрактно мислити та концентруватися на завданні. Ось саме тому у робочому зошиті Впевнений старт видавництва Основа завдання зроблені цікавими на прикладі улюблених ігор. Після того як малюк прочитає завдання вислухайте його та переконайтеся що він правильно зрозумів завдання.

Купити Я пізнаю світ математики робочий зошит Впевнений старт ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд Видавництво Основа

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор Дикань Н.І.
Количество страниц 63
Серия Впевнений старт
Язык Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер 165 x 235 мм
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

О производителе

Основа (Украина)

Основа (Украина)