В корзине пусто!

Робочий зошит за програмою Впевнений старт - Я пізнаю світ математики, 5–6 років ВС8

Робочий зошит за програмою Впевнений старт - Я пізнаю світ математики, 5–6 років ВС8
На складе 30 30 грн
Производитель: Основа (Украина)
Доступность: На складе
Код товара: fom-ВС8

Минимальная сумма заказа товара из разделов ДНЗ и Школа, Детская литература и ТМ Ранок (Украина) — 180 грн.

Час плине дуже швидко, наші дітки ростуть і ось їм вже треба збиратись до школи. Звичайно, будь-яку дитину не оминає стороною зацікавленість в навколишньому світі, оскільки потяг знань у них від природи, але рівень зосередженості уваги у такому віці дуже малий.

Тому надзвичайно важливо аби дитина з самого початку під час вивчання такого цінного та потребуючого концентрації матеріалу, не втратила інтерес до вивчення предмета. Саме через це матеріал необхідно подавати так, щоб вашому малюку було не тільки цікаво, а й з першої хвилини виникало бажання працювати та навчатись, таким чином складний процес навчання переросте ніби в одну з улюблених ігор. Аби допомогти вам у вирішенні цієї проблеми, ми з задоволенням та впевненістю рекомендуємо даний зошит, який рекомендований для навчання дітей п’яти — шести рочків.

Робочий зошит для дошкільнят Впевнений старт Я пізнаю світ математики 5-6 років ВС8 є невід’ємною частиною набору з довідником «Пізнавальний розвиток старших дошкільників» й створений у відповідності до програм росту освіченості «Впевнений старт». дітей певного віку, а саме від 5 років.

Задачі, що пропонуються даним зошитом посприяють у тому, щоб ваш малюк в доступній та розважальній формі познайомився з найелементарнішими поняттями у математиці, укріпив обізнаність в області геометрії, вірно вирішував задачі, та неодмінно з кожним днем поліпшував такі незамінні якості, як уважність, образне та логічне мислення й, звичайно, пам’ять.

Робочий зошит для дошкільнят Впевнений старт Я пізнаю світ математики 5-6 років ВС8 обов’язково спонукатиме вашу дитину до здійснення різних розумових операцій, а саме аналізу, узагальнення, класифікації та порівняння.

ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Бренд Видавництво Основа (Украина)
ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Автор Дикань Н. І.
Количество страниц 63
Серия Впевнений старт
Язык Украинский
ГАБАРИТЫ
Размер 165 x 235 мм

Написать отзыв

Рекомендуемые товары