Робочий зошит за програмою Впевнений старт - Я пізнаю світ природи 5-6 років ВС12

Производитель: Основа (Украина)
Код товара: fom-ВС12
Доступность: Нет в наличии
Артикул: ВСС005

  • 25.55 грн
Минимальная сумма заказа товара из разделов ДНЗ и Школа, Детская литература и ТМ Ранок (Украина) — 50 грн.

Я пізнаю світ природи ВС12 — Посібник створений у відповідності до комплекту «Пізнавальний розвиток старших дошкільників».

Даний робочий зошит застосовується у навчанні дітей від п'яти років та відповідає всім вимогам Програми розвитку старших дошкільнят «Впевнений старт».

Завдання, що запропоновані зошитом Впевнений старт Я пізнаю світ природи ВС12 в розважально-ігровій формі дадуть повний опис та характеристику суті нашої п'ятої планети від Сонця, суті всесвіту та суті навколишнього світу, а також буде розвивати такі важливі якості, як моторика, уява, увага, пам'ять, мислення та неодмінно посприяють розвиванню логічності розумових операцій, а саме аналізу, узагальненню, класифікації та порівнянню.

Робочий зошит для дошкільнят Впевнений старт Я пізнаю світ природи ВС12 з 30 уроків, які включають у себе різні теми, наприклад, про наших пернатих друзів, або про акваріум та його мешканців, чи про пори року, чи про різні рослини та багато-багато іншого, що неодмінно потрібно побачити на власні очі. Завдання потребують знаходити правильну відповідь, розмальовувати малюнки, встановити послідовність подій чи відповідності між предметами.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд Видавництво Основа

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор Шевцова О.А.
Количество страниц 63
Серия Впевнений старт
Язык Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер 165 x 235 мм
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

О производителе

Основа (Украина)

Основа (Украина)