Вчимо англійську без проблем 4-6 р. Част. 2 Робочі зошити Крок до школи. Федієнко В. Школа 966-8114-84-1

Производитель: Видавництво Школа
Код товара: fom-966-8114-84-1
Доступность: На складе
Артикул: 966-8114-84-1

  • 15.62 грн
Минимальная сумма заказа товара из разделов ДНЗ и Школа, Детская литература и ТМ Ранок (Украина) — 50 грн.

Вчимо англійську без проблем Федієнко частина 2 Крок до школи — це зошит який продовжує вчити дітей англійській мові. Усі слова для кращого вивчення йдуть разом із картинками. Для дорослих не знаючих англійську та для дітей, щоб правильно читати та повторювати у скобках є транскрипція. Також у зошиті Вчимо англійську без проблем Федієнко частина 2 Крок до школи є ігрові завдання:

  • Розташуйте на столі з одного боку зображення тварин, а з другого боку - картинки із зображенням їхніх помешкань (або місця проживання: вода, ліс). Ведучий ставить запитання, наприклад: Where do bears live? - Де живуть медведі? Дитина повинна знайти картинки із зображенням ведмедя та берлоги, після чого відповісти так: Bears live in a den. Аналогічно ставте запитання і до інших тварин.
  • Гра “What do you like?” Що ти любиш? Роздавайте картинки із зображенням вивчених раніше продуктів харчування та напоїв. Ведучий ставить питання, наприклад: Who likes porridge? - Хто любить кашу? Той із дітей, якому дісталася картинка із зображенням каші, має підняти руку і відповісти англійською: I like porridge - Я люблю кашу. Аналогічно ставлять питання щодо інших продуктів та напоїв.

Купити Вчимо англійську без проблем Федієнко частина 2 Крок до школи завжди можна у нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд Видавництво Школа

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор Жирова Т.;Федієнко В.
Количество страниц 32
Программа ДНЗ Крок до школи
Язык Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер 205 x 260
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!

О производителе

Видавництво Школа

Видавництво Школа