Вивчаємо літери від 5 років. Дивосвіт. Федієнко В. Школа 978-966-429-112-2

Артикул:
978-966-429-112-2
Производители
Видавництво Школа
MPN:
30797
Наличие:
В наличии

73.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 58.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 52.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Вивчаємо літери від 5 років Дивосвіт Федієнко В. Школа 978-966-429-112-2 має такі завдання:

 • Послухай вірш і скажи, про що в ньому йдеться. Звуки шапку-невидимку одягли і в букварик непомічені ввійшли. Хай працюють ваші вуха: звуки можна тільки слухать. Букви можна розглядати, можна також написати. Звуки вимовляються, буква ж всі читаються. Чим ми сприймає звуки? А букви? Звуки ми чуємо і промовляємо. Букви ми бачимо, пишемо, читаємо.

 • Обведи черовним олівцем предмети, назви яких починаються зі вука. Розфарбуй предмети, назви яких закінчуються звуком. Обведи синім кольором предмети, у назвах яких два звуки. Добери самостійно подібні слова. Доповни звукову схему слова, у якому чути три звуки. На які дві групи можна поділити зображені предмети? Назви кожну групу одним словом. 

 • Звук на письмі позначається буквами Аа. Розглянь і запам’ятай велику та малу Аа. Обведи і заштрихуй їх на зразком. Добери разом із дорослими і самостійно слова, які треба писати з великої букви А. 

 • Домалюй по клітинках за зразком.

 • Розкажи, що роблять мама, лікар. Прочитай.

Вивчаємо літери від 5 років Дивосвіт Федієнко В. Школа 978-966-429-112-2 має такі завдання:

 • Послухай віршики. Підкресли в текстах усі літера Аа. Щоб дві палички не впали, ми їх третью з’єднали. Літера А починає слова, літар А є велика й мала. Айстар, антена, Андрій і айва все починається з літери А.

 • Розглянь малюнок. Яку пору року тут зображено? Чому ти так вважаєш? Яким звуком починається слово осінь? Доповни звукову схему цього слова, познач на схемі наголошений звук та кількість складів. Назви предмети, зображені на малюнку. У назвах яких предметів є звук. Визнач місце звук у цих словах.

 • Звук на письмі починається буквами Оо. Розглянь і запам’ятай велику та малу букви Оо. Намалюй букву О в повітрі. Поміркуй і скажи, на що схожа ця буква. Добери слова, яких є звук. Які з них треба писати з великої літера? Чому? обведи за пунктиром і заштрихуй букви Оо за зразком.

 • Послухай віршик. Підкресли в тексті всі літери Оо. Буква О, така от кругла, хто не бачив подивись, наче сонце, наче бублик, мов обручик - хоч котись.

Вивчаємо літери від 5 років Дивосвіт Федієнко В. Школа 978-966-429-112-2 має такі завдання:

 • Спробуй закінчити чистомоки, дібравши риму. Тобі в цьому допоможуть малюнки. познач місце звука у цих словах (зафарбуй за зразком клітинку на початку, в середині або кінці на схемах). Ор-ор-ор росте в лісі мухомор. Но-но-но світить сонце у вікно. Ок-ок-ок Оля з’їла огірок. 

 • Назви зображені предмети. Склади звукові схеми слів, познач наголошений звук і кількість за зразком. Добери слова назви ознак до кожного із зображених предметів. Постав у кружечку стільки крапок, скільки слів назв ознак тобі вдалося дібрати до кожного малюнка. Обведи предмети, назви яких складаються з однакової кількості складів. 

 • Назви зображені предмети. У кружечках біля предметів, у назвах яких є звук и, постав позначку. Визнач місце звука и в цих словах. Полічи звуки в назві кожного предмета. Розфарбуй предмети, назви яких складаються з трьох звуків. Виконай звуковий аналіз слів сир, миша, вишні, назви і познач ненаголошені звуки. 

 • Звук и на письмі позначається буквами Ии. Розглянь і запам’ятай велику і малу Ии. Обведи за пунктиром і заштрихуй їх за зразком. Зверну увагу: велика буква И вживається вкрай рідко. Це тому, що в нашій мові майже немає слів, які починалися б з цієї літери.

Вивчаємо літери від 5 років Дивосвіт Федієнко В. Школа 978-966-429-112-2 має такі завдання:

 • Послухай віршики. Підкресли в текстах усі літери Ии. Через ниви і луги, скаче коник игиги. Ич який, ич який! І швидкий і прудкий! Ти гривастий, схаменися, відпочити зупинися. И це літера цікава: зліва дивиться направо. І хоч голос гарний має, майже слів не починає. Ми її не лишимо в алфавіт запишемо. 

 • Домалюй за зразком.

 • Назви зображені предмети. З’єднай малюнки і відповідними звуковими схемами. Познач на схемах склади і ненаголошені звуки за зразком. Назви і підкресли у словах знайомі тобі букви. Назви ці предмети в множині. Який звук з’являється в кінці слів?

 • Послухай. Добери узагальнювальне слово до кожної групи слів. Чоботи, черевики, туфлі, капці. Береза, дуб, ялина, тополя. Сергій, Іванко, Наталка, Марійка. Малина, суниця, полуниця, ожина. 

Вивчаємо літери від 5 років Дивосвіт Федієнко В. Школа 978-966-429-112-2 має такі завдання:

 • Розфарбуй предмети, у назвах яких є звук. Визнач місце звука в назвах малюнків. Як ти гадаєш, звук голосний чи приголосний? Доведи свою думку. З’єднай предмети з відповідними звуковими схемами. 

 • Звук У на письмі позначається буквами Уу. Розглянь і запам’ятай велику та малу букви Уу. Обведи за пунктиром і заштрихуй їх за зразком. Прочитай. Разом із дорослими пригадай і назви слова, які треба писати з великої букви У. Домалюй за зразком.

 • З’єднай відповідні великі й малі букви за зразком. Назви їх. Полічи букви і скажи, яких букв найбільше, яких найменше. 

 • Послухай віршики. підкресли в текстах усі літери Уу. Букви У пташок лякає, кожна хутко утікає. Розгляди ц. загадку? Буква схожа на рогатку! Букви у, букву у. між гілками я знайду. І лунку почую у. Як до поїзда прийду, бо гуде він Ууу.

 • Пострибай сходинками разом із жабкою і назви букви. А теперь проспівай їх плавно, так, щоб букви переходили одна в одну. 

Купити Вивчаємо літери від 5 років Дивосвіт Федієнко В. Школа 978-966-429-112-2 ви завжди можете в нашому інтернет магазині. 


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Видавництво Школа

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Федієнко В.;Уварова Т.
Количество страниц
72
Программа ДНЗ
Дивосвіт
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
210 x 260
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0