Альбом з малювання. Молодша група 3-4 роки. Частина 1 + шаблони. Панасюк І. Ранок 11113016у

Артикул:
11113016у
Производители
Ранок (Украина)
MPN:
222387
Наличие:
Нет в наличии

45.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 35.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 32.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Зошит для малювання молодша група 3-4 роки Панасюк (Ранок) принесе дитині багато щастя і користі. Ви тільки уявіть як буде пишатися малюк своєю картиною, він обов'язково поставить її в рамку. Коли діти займаються малюванням в групі, то обов'язково діляться своєю думкою, з друзями радяться, дивляться як зробили інші та вдосконалюють свій твір. Займаючись з Зошитом з малювання Панасюк молодша група 3-4 роки діти поліпшать своє просторове сприйняття, дрібна моторика значно розвинеться. Ті діти, які малюють, залучають різні ділянки мозку, швидше і краще починають розмовляти, розрізняти кольори та розуміти різницю предметів за величиною.

Працюючи в Зошиті для малювання молодша група 3-4 роки дитина буде:

 • Навчитися тримати пензлик у правій руці трьома пальчиками.
 • Ритмічно наносити мазки пензликом.
 • Вчиться малювати прямі лінії, дотримуватися руху руки.
 • Закріплювати вміння малювати округлі форми та визначати їх відносну величину.
 • Розвивати естетичний смак.

Купити Зошит для малювання молодша група 3-4 роки Панасюк ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.

Альбом для малювання молодша група 3-4 роки включає до себе такі завдання:

 • Вчити малювати плиском пензлика прямі вертикальні лінії, дотримуватись потрібного руху руки при малюванні згори вниз. Познайомити з коричневим кольором. Виховувати співчуття до героїв історії чи казки, викладеної дорослими. Наприклад, захистити будиночок Котика та Півника від хитрої Лисички, збудувавши щільний та рівний парканчик. Сюрпризний момент: пальчиковий театр (лисичка, котик і півник).

 • Вчити дітей тримати пензель у правій руці трьома пальцями, притримувати аркуш лівою рукою, набирати фарбу на ворс та відтискати зайву об край посуду, ритмічно наносити мазки пензлем, притискуючи його ворс до зображеного осіннього дерева. Учити називати намальоване. Знайомити із жовтим кольором. Закріплювати знання зеленого кольору. Виховувати цікавість та емоційне ставлення до яскравих явищ природи. Іграшка додому! (Виготовляє дорослий.) Виріжте стовбур берізки, склейте конусом, листя зробіть із крепового паперу або із зім’ятого кольорового паперу. Обклейте стовбурець своєрідною “шапкою”. Можна надягти берізку на пальчик.

 • Альбом для малювання 3-4 роки вчить малюка малювати крапки тиканням ватною палочкою, ритмічно розміщуючи їх по усій площині (спинці сонечка). Розвивати мовлення, дрібну та загальну моторику. Виховувати любов та турботливу ставлення до усього живого не землі. Крапки можуть бути одного з двох наведених кольорів, за бажанням дитини. Сюрпризний момент: іграшка сонечко дарується дитині в кінці заняття. 

 • Викликати цікавість до малювання, формувати вміння зображувати круглі предмети, вчити замикати лінію на кільце, вправляти в техніці малювання олівцем, знання кольорів. Розвивати окомир, дрібну моторику, координацію рухів. Запропонувати самостійно показати пальчиками форму бульбашки та усі дії, які відбувалися з котиком та бульбашкою.

 • Альбом для малювання молодша група закріплює вміння проводити прямі лінії зліва на право, згори вниз, перетинати їх, вчити розміщувати малюнок на смужці паперу, правильно тримати олівець, пензлик, тощо. Додаткове завдання для встигайліків - домалювати різнокольрові смужки на рушничку. 

 • Вчити малювати довгі або короткі похилі лінії, вправляти в малюванні пензлем. Вчити малювати посередині аркуша, заповнюючи усю його площину. Розвивати мовлення, дрібну та загальну моторику. Доцільно провести гру-дослід іх крапельками ні склі або дзеркалі. (Намалюймо справжній дощ звичайною водою пензликом ні склі).

 • Альбом для малювання 3-4 роки тренує руку дитини в малюванні моделей круглої форми. Вчити впізнавати, називати і зображувати подібні предмети, розміщувати їх на аркуші паперу. Можна оздобити бублик “маком” після висихання малюнка (поставити фломастером цяточки). Сюрпризний момент: куштування бубликів - подарункова від кішки.  

Купити альбом для малювання молодша група 3-4 роки ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Панасюк І.
Вид
Раскраски и альбомы
Возраст детей от, лет
3 года;4 года
Иллюстрации
Цветные
Количество страниц
64
Переплет
Мягкий
Программа ДНЗ
Я у свiтi
Серия
Малювання
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
290x205 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0