Альбом з аплікації. Середня група 4-5 роки + шаблони. Панасюк І. Ранок 11113006у

Артикул:
11113006у
Производители
Ранок (Украина)
MPN:
219518
Наличие:
Нет в наличии

45.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 35.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 32.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Зошит з аплікації Середня група 4-5 років Панасюк (Ранок) стане улюбленим заняттям вашої дитини. Діти дуже люблять щось вирізати й творити, це приносить їм величезну радість і допомагає розвиватися. Займаючись аплікацією дитина отримує розумовий розвиток шляхом розуміння просторового положення речей на його картині. Адже заготовки можуть бути різних розмірів та кольорів, що позитивно позначається на поліпшенні дрібної моторики і координації. Докладаючи зусиль в заняттях по Зошиту з аплікації Середня група 4-5 років для своєї творчої роботи малюк покращує посидючість і збільшує концентрацію, що дуже корисно для примхливих дітей. Коли діти займаються в групі або з батьками вони охоче діляться своєю думкою як найліпше зробити картину і що туди ще додати, це дуже важливо для кращого розвитку уяви та розуміння того що у всіх дітей свій погляд на речі які їх оточують.

Купити Зошит з аплікації Середня група 4-5 років Панасюк (Ранок) ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.

Альбом з аплікації для дітей 5 років Панасюк має мету розвивати почуття композиції. Вчити викладати і наклеювати квадратний візерунок, розміщуючи одну деталь по середені, інші деталі - у куточках та між ними. Виховувати охайність, впевненість. Ігри: Зайчику, зайчику. Де гуляв, де гуляв? На полях смачну капусту Я збирав, я збирав. Увага! Діти працюють із готовими формами. Додатковий елемент для встигайликів - зайченя. Дорослі вирізають навпіл іграшки, продовжують сюжетну-рольову гру на інших заняттях. 

Зошит з аплікації середня група 4-5 років Панасюк має мету розвивати окомір, вчити викладати на формі круга 8-пелюсткову квітку, починаючи з серединки, виховувати любов до природи. Ой, у нашому садку. Квіти гарні в квітинку! На стеблах гойдаються, мені посміхаються! Я матусю поцілую, гарну квітку подарую. Деталі вирізають дорослі. Діти-встигайлики доповнюють роботу сонечками (між пелюстками квітки). 

Зошит з аплікації Панасюк 4-5 років має мету розвивати логічне мислення та естетичний смак. Вчити дітей складати з готових форм завершену композицію, знайомити із коричневим кольором та його відтінками, правильно тримати ножиці, різати по прямій, розрізати круг навпіл по прямій. Виховувати охайність, емоційне ставлення до роботи. Діти 4-5 років вирізають шапки грибів, зрізаючи кутики, а молодші діти виконують розрізи по прямій та наклеюють готові шапки. Кількість грибів у аплікації залежить від віку дитини (від 3 до 5 років). Діти-встигайлики отримують приз - веселого равлика. 

Зошит з аплікації для дітей 4-5 років Панасюк має мету знайомити з прямокутною формою, вчити вирізати човники з різних геометричних форм (круга, квадрата, смужки, паперу та тканини), розрізаючи їх навпіл, складати композицію, вправляти у наклеюванні, виховувати емоційне ставлення, до результатів своєї праці. Вітер човника гойдає - Гой-да! Гой-да! Всі вітрила надимає! Гой-да! Гой-да!

Альбом з аплікації середня група Панасюк має мету вправляти у різанні паперу по прямій, вчити складати та наклеювати з нарізаних смужок будиночок (багатоповерховий або одноповерховий), наклеювати поверхи поступово, починаючи знизу. Дорослі вирізають додаткові деталі (дерева, гнома, сонечко) та пропонують дітям-встигайликам доповнювати роботу. Картинку можна прикрасити засушеними квітами або листям. 

Зошит з аплікації середня група 4-5 років Панасюк має мету розвивати логічне мислення, дрібну моторику, вчити дітей вирізати округлі форми, відрізаючи у квадрата чи прямокутника кути, розрізати навпіл прямокутник, складати з вирізаних деталей фігурки птахів, створювати композицію, заохочувати малят доповнювати аплікацію. До нас пташка прилетіла (діти показують рухами, як летить пташка). Та й на годівничку сіла (долоньки опустити на стіл). Зернят поклювала (вказівними пальчиками стукати по столі), Дякую-сказала. 

Купити альбом з аплікації середня група Панасюк ви завжди можете в нашому інтернет магазині. 


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Панасюк І.
Вид
Аппликации из бумаги
Возраст детей от, лет
4 года;5 лет
Иллюстрации
Цветные
Количество страниц
64
Переплет
Мягкий
Программа ДНЗ
Я у свiтi
Серия
Аплікація
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
290x205 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0