Альбом з аплікації. Старша група 5-6 років + шаблони. Панасюк І. Ранок 11113008у

Артикул:
11113008у
Производители
Ранок (Украина)
MPN:
219517
Наличие:
В наличии

45.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 35.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 32.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Зошит з аплікації старша група 5-6 років Панасюк (Ранок) призначено для індивідуальних або групових занять. Коли дитина займається аплікацією в групі це допомагає їй більше розвинути уяву і навчитися чомусь в інших. Після створення своєї картини учень обов'язково захоче обговорити її з товаришем або дати пораду як зробити краще картину другу, ось тут малюк отримує навички колективної творчості, вчиться ширше мислити, додає в свою уяву всі ідеї які побачив.

Зошит з аплікації старша група 5-6 років містить 16 тем, в яких дитина буде вирізати іграшки, національні орнаменти, посуд, дерева, вази і чашки. Займаючись разом з кимось аплікацією буде підштовхувати малюка обмірковувати інші способи створення картини, а не використовувати тільки ті які запропонували батьки або вихователь.

Купити Зошит з аплікації старша група 5-6 років Панасюк (Ранок) ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.

Зошит з аплікації 5-6 років Панасюк розвиває почуття композиції, вправляє дітей в обиранні паперу, розрізуванні на смужки прямокутної заготовки, вчити підбирати колір листя до різних порід дерев, формувати крону, виховувати любов до природи. Вітер дерева гойдає - Гойда, Гойда! Гілочки дерев згинає - Гойда, Гойда! Гілочки рівненьки й гілочки кривеньки. 

Зошит з аплікації Панасюк 5-6 років має мету розвивати просторове уявлення, учити дітей вирізати ягоди та листя з паперу, складеногогармошкою, розміщувати на опредмеченій формі (таці), рівномірно заповнюючи ії, виховувати охайність, емоційне ставлення до роботи. Пальчикові ігри: Одяглися дерева в шати й почали в усіх питати: Хто нас так розмалював? Листя хто розфарбував?

Альбом з аплікації старша група Панасюк має розвивати почуття композиції, вправляти дітей у обриванні, складанні та розрізуванні смужок паперу на однакові частини, у рівномірному розміщуванні вікон на будинках, виховувати терпіння, наполегливість. Я будиночок будую, стіни рівні в нім мурую, дах трикутний, ще й віконце, щоб туди дивилось сонце. 

Альбом з аплікації старша група 5-6 років розвиває фантазію, ознайомити дітей з роботою М. Приймаченко “Соняшник життя”, вправляти у вирізуванні деталей аплікації зі смужки паперу, складеної гармошкою, вчити заповнювати аркуш паперу, виховувати емоційне ставлення до результатів своєї праці. Ой, у нашому садку соняшники в квітинку! На стеблах гойдаються, мені посміхаються!

Зошит з аплікації старша група 5-6 років Панасюк розвиває фантазію, заохочує до праці, закріплює в дітей уміння та навички у виготовлені симетричних деталей із складених навпіл прямокутників, заохочувати малят доповнювати аплікацію. Ми гуляли в дитсадку, по біленькому сніжку. Зі снігу зайчика зліпили, сніговий палац зробили. Ось так, ось так, сніговий палац зробили. 

Зошит з аплікації 5-6 років закріплює в дітей прийоми симетричного вирізування (ялинка), вирізування круга з квадрата за контуром, виховувати самостійність у виборі композиції та доповненні аплікації новими елементами. Ведмежа маленьке, товстеньке, гарненьке. Животик кругленький, лапки коротенькі!

Зошит з аплікації Панасюк 5-6 років має розвивати фантазію, мовлення, управляти дітей у вирізанні геометричних фігур, вчити самостійно користуватися схемами, малюнками для виконання завдання, обирати необхідні прийоми та застосовувати їх, виховувати любов до казок. Стежкою - угору, вниз. Ми зайшли в казковий ліс! А зустрінемо кого? Ще не знаємо цього!

Альбом з аплікації старша група Панасюк розвиває фантазію, почуття композиції, вчить дітей вирізати ялинку симетричної форми з паперу, складеного навпіл, ялинкові прикраси: зі смужки паперу, складеного гармошкою. Розрізати на квадрати та зрізати кути, вчити доповнювати композицію новорічними атрибутами, викликати радість від виготовлення подарунка для своєї родини. Дід Мороз ялинку ніс, для звірят маленьких в ліс: для лисички, зайченят та пухнастих ведмежат. З новим роком всіх вітав, подарунки роздавав!

Купити альбом з аплікації старша група 5-6 років Панасюк ви завжди можете у нашому інтернет магазині. 


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Панасюк І.
Вид
Аппликации из бумаги
Возраст детей от, лет
5 лет;6 лет
Иллюстрации
Цветные
Количество страниц
64
Переплет
Мягкий
Серия
Аплікація
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
290x205 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0