В корзине пусто!

Зошит з малювання молодша група 3 - 4 роки Частина 2 + шаблони (Панасюк И.С., 5412, Ранок)

Зошит з малювання молодша група 3 - 4 роки Частина 2 + шаблони (Панасюк И.С., 5412, Ранок)
На складе 22 22 грн
Производитель: Ранок (Украина)
Доступность: На складе
Код товара: fom-11113013у

Минимальная сумма заказа товара из разделов ДНЗ и Школа, Детская литература и ТМ Ранок (Украина) — 180 грн.

Робочий зошит з малювання молодша група 3-4 роки ч.2 + шаблони автор Панасюк И.С.- дитина буде вчитись вірно тримати у ручках олівці, пензлики та фломастери, зафарбовувати рисунки гуашшю декількома кольорами, правильно промивати пензлик, розміщувати на аркуші-основі однакові предмети так, щоб один обов'язково знаходився посередині паперу.

Декоративне малювання ДНЗ відкриє чарівний та мальовничий світ українського-народного візерунка, навчить ритмічно та правильно прикрасити лінією, мазком, кругом чи крапкою різноманітні силуети та предмети побуту.

А сюжетне малювання для дітей 3 4 років покаже, як правильно розташовувати предмети поряд на одній лінії та зображувати найлегші епізоди з всесвітньо відомих казок чи свят. На допомогу у виконанні всіх завдань прийдуть такі помічники, як пензлик, фломастер, олівець, кольорова крейда та палітра з фарбою.

Тому, якщо ви твердо вирішили купити альбом для альбом для малювання просто необхідне для розвитку вашій дитині, то без вагань замовляйте його в нашому інтернет магазині

ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Бренд Ранок (Украина)
ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Автор Панасюк И.С.
Количество страниц 64
Программа ДНЗ Я у свiтi
Серия Малювання
Язык Украинский
ГАБАРИТЫ
Размер 290 x 205 мм

Написать отзыв

Рекомендуемые товары