Альбом з малювання. Середня група 4-5 роки. Частина 2 + шаблони. Панасюк І. Ранок 11113014у

Артикул:
11113014у
Производители
Ранок (Украина)
MPN:
219455
Наличие:
В наличии

42.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 32.76 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 28.98 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Зошит з малювання середня група 4-5 років Частина 2 Ранок Панасюк при постійних заняттях відкриває для дитини новий чарівний світ, який розвиває фантазію та уяву. Малювання приносить малюкові не тільки величезне задоволення, але й дозволяє самовиражатися. Займаючись улюбленою справою малюк стає більш посидючим та акуратним, це дуже корисно для маленьких непосид та плаксіїв. Щоб дитина могла успішно практикуватися разом з Зошитом з малювання середня група 4-5 років Частина 2 необхідно облаштувати йому робоче місце, столика або парти буде досить. Спочатку всі малюнки будуть нагадувати каракулі та не зрозуміло що, тому від батьків потрібно вчити, але не втручатися в подальший процес створення картин. Найкраще якщо ви будете хвалити малюка, щоб спонукати його до малювання. Не здумайте критикувати дитину, це може відбити у нього все бажання.
Купити Зошит з малювання середня група 4-5 років Частина 2 Ранок Панасюк ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.

Альбом для малювання середня група частина 2 має мету вчити малювати ялинкові прикраси різної форми та самостійно придумувати візерунки, використовуючи знайомі прийоми. Вправляти в малюванні коротких штрихів (хвої) кінцем пензля в різних напрямках. Розвивати фантазію, мислення. Виховувати охайність, самостійність, впевненість. Перед малюванням треба розглядати дитячи твори з аплікації, малюнки на тему зими, вітальних листівок. Кількість прикрас залежить від можливостей дитини. Можна готову листівку прикрасити нарізним “дощиком”. Дорослі слідкують, щоб діти не брали матеріали до рота!

Альбом для малювання 4-5 років частина 2 має мету вчити малювати снигурів, з’єднуючи різні форми та передаючи ознаки пташок (тулуб - овальний, голова - кругла; дзьобик, хвостик, лапки). Розвивати увагу, загальну та дрібну моторику. Перед малюванням треба вивчити будову пташки, розглядання таблиці “Зимуючі птахи”. Діти-встигайлики можуть намалювати кілька пташок на гілочках. 

Зошит з малювання середня група частина 2 Панасюк має мету вчити зображувати рибок, що пливуть у різних напрямках та водоростей; вправляти в малюванні овальних форм, ліній різних видів, вправляти в рівномірному зафарбовуванні площини аквареллю. Розвивати художній смак, почуття кольору, фантазію. Перед заняттям треба розглядати акваріумних риб, спостереження за їхньою поведінкою. Діти-встигайлики можуть домалювати рибок та водорості, але більше уваги слід приділити виразності малюнків, якості роботи. 

Зошит з малювання 4-5 років частина 2 має мету вчити складати візерунки на готовій формі плаття, вправляти в малюванні кілець і кругів різного розміру; вчити фіксувати руку на столі. Обладнання: круглі пензлі №6, серветки, ганчірочка, вода, гуаш 4-х кольорів із запропонованих на палітрі (на вибір дитини з допомогою вихователя), аркуш №5. Перед візерунками треба розглядати декоративні малюнки, іграшки, тканини із відповідним візерунком. 

Альбом для малювання середня група частина 2 має мету вчити малювати будиночок, що складається з трикутної та прямокутної форм, правильно передавати відносні розміри, вправляти в рівномірному зафарбовуванні в одномунапрямку. Вчити малювати віконце, розміщувати малюнок посередині аркуша. Вчити доповнювати малюнок додатковими елементами (квіти, трава, комахи). Розвивати окомір, моторику. Гра - складання цілого зображення з частин, викладання на столі будиночка з геометричних фігур (прямокутник, трикутник, квадрат). 

Альбом для малювання 4-5 років частина 2 має мету вчити зображувати транспорт, передавати характерні особливості форми автобуса (заокруглені верхні кути корпусу, великі вікна). Вправляти в малюванні кінцем пензля та усім ворсом, зафарбовувати в одному напрямку. Перед зображенням треба сходити на екскурсію до проїжджої частини населеного пункту, розглядання ілюстрацій, таблиць “Транспорт”. Після підсумку заняття дітям дарують машинки. Паперовий театр.

Купити альбом для малювання середня група 4-5 років частина 2 Панасюк Ранок завжди можна у нашому інтернет магазині.


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Панасюк І.
Вид
Раскраски и альбомы
Возраст детей от, лет
4 года;5 лет
Иллюстрации
Цветные
Количество страниц
64
Переплет
Мягкий
Программа ДНЗ
Я у свiтi
Серия
Малювання
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
290x205 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0