Альбом з малювання. Старша група 5-6 роки. Частина 1 + шаблони. Панасюк І. Ранок 11113012у

Артикул:
11113012у
Производители
Ранок (Украина)
EAN:
219449
MPN:
4,82308E+12
Наличие:
В наличии

45.00 грн
Цена действует при заказе до 400 грн

Мелкий ОПТ: 35.00 грн При заказе от 400 грн*
Крупный ОПТ: 32.00 грн При заказе от 800 грн*
*Может состоять из всего ассортимента сайта


Зошит з малювання старша група 5-6 років Частина 1 Ранок (Панасюк) вправляючись разом з дитиною ви отримаєте захоплююче заняття, для нього додаткове джерело позитивних емоцій і розвага, а для вас зворотний зв'язок з малюком. Спочатку у всіх дітей є тільки забруднені футболки й розлиті фарби, але з часом при регулярних заняттях з Зошитом з малювання старша група 5-6 років Частина 1 малюк все більше покращує дрібну моторику та уяву, картини виходять все більш красивими. Розвиваються розумові процеси та мовні здібності, дитина все більше готується до письма та освоєння букваря. Малюючи картини розвивається пам'ять, яка стане в нагоді в арифметиці та алфавіті. Також за картинами можна зрозуміти який емоційний стан у малюка, чим яскравіше кольору, тим більше ймовірність того що дитину ніщо не турбує. Скажу наперед що трактувати дитячі малюнки може тільки психолог і тільки з коментарями автора.
Купити Зошит з малювання старша група 5-6 років Частина 1 Ранок (Панасюк) ви завжди зможете у нашому інтернет магазині.

Зошит з малювання 5-6 років Панасюк частина 1 має мету вчити заповнювати візерунком короткі сторони смужки, малювати лінії різної ширини одним пензлем, симетрично розташовувати візерунок з двох боків. Виховувати самостійність, охайність. Розвивати творчу ініціативу. Перед візерунком треба розглядати приклади чернігівських чи гуцульських рушників, обговорення послідовності виконання. Дітям встигайликам можна запропонувати доповнити візерунок крапками, мазками за задумом. 

Альбом для малювання 5-6 років Панасюк частина 1 має мету вчити передавати характерні особливості квітів та листя космеї (форму та колір пелюсток), продовжувати знайомити з акварельними фарбами, їх властивостями та особливостями роботи з ними. Закріпити вміння розміщувати зображення на аркуші. Перед малюванням треба розглядати квітів на клумбі, усний опис. Як у нашому садку, квіти пахнуть в квітнику, і космея на стеблині, посміхається дитині. 

Альбом для малювання старша група Панасюк частина 1 має мету вчити зображувати дерева відбитками опалого листя, домальовувати  стовбури дерев різних порід, передавати настрій осінньої природи. Обладнання: гуаш (4 кольорів), сангіна, палітра, пензлі №6-8, серветки, опале листя, відповідний музичний фон, аркуш №4. Одяглись дерева в шати і почали в усіх питати: Хто нас так розмалював? Листя хто розфарбував?

Зошит з малювання старша група Панасюк частина 1  має мету вчити малювати візерунок у квадраті, заповнюючи його кути та центр квітами, малювати мазки різної величини одним пензлем, накладати одну фарбу на іншу, вчити малювати подвійний, потрійний мазок. Розвивати окомір, естетичний смак, виховувати самостійність у роботі. Розглядання візерунків на переяслав-хмельницьких чи кам’янець-подільських вишитих серветках. Я серветку вишиваю, Мамі я допомагаю, мої ручки - трудівниці, для матусі - помічниці. 

 Зошит з малювання старша група 5-6 років частина 1 має мету вчити малювати натюрморт, обстежувати та самостійно компонувати на аркуші, користуватися кількома фарбами для малювання фруктів. Обладнання: в простої форми, 1-2 фрукти чо овочі, акварель, пензлі №6-8, аркуш №6. Діти-встигайлики можуть намалювати більше об’єктів або краще опрацьовувати вже намальовані. Груші, сливи я збираю, бо їх дуже полюбляю. Повний кошик назбирав і матусі їх віддав. 

Зошит з малювання 5-6 років частина 1 має мету вчити складати візерунок на прямокутнику, заповнюючи весь аркуш, вправляти у малюванні подвійного та потрійного мазка, мазка великого та малого одним пензлем. Підготовча робота: розглядання полтавських вишитих виробів, викладання візерунків із засушеного листя, квітів, аплікація на тему “Осінній килим”. У малюванні складних елементів діти вправляються на окремому аркуші. 

Купити альбом для малювання старша група 5-6 років Панасюк частина 1 ви завжди можете в нашому інтернет магазині.   


ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Бренд
Ранок
Издательство
Ранок

ОСНОВНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Автор
Панасюк І.
Вид
Раскраски и альбомы
Возраст детей от, лет
5 лет;6 лет
Иллюстрации
Цветные
Количество страниц
64
Переплет
Мягкий
Программа ДНЗ
Я у свiтi
Серия
Малювання
Язык
Украинский

ГАБАРИТЫ

Размер
290x205 мм
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Похожие товары
0